telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
تعیین قیمت وبسایت شما

تعیین قیمت وبسایت شما 

چطور وب سایت خود را بفروشیم ؟ 

چگونه از ارزش واقعی سایت خود باخبر شویم ؟

وب سایتی که برای وبسایت ها قیمت گذاری می کند ؟

می خواهم قیمت سایت خود را بدانم

وب سایت من چقدر ارزش دارد ؟

اگر چنین سوالاتی دارید این مطلب جوابی مخصوص  برای این سوالات است.

siteprice

در این پست از مطالب وب سایت بولور وب سایتی معرفی می شود که می توانید با وارد کردن دامین خود قیمت وب سایت خود را بدانید حتی می توانید با استفاده از این وبسایت سایت خود را به فروش برسانید و یا سایت بخرید siteprice وبسایت شما را از هر نظر آنالیز کرده و اطلاعات زیادی درباره ارزش وبسایت شما و چقدر می توانید روزانه و یا ماهانه از طریق سایت خود درامد کسب کنید و خیلی اطلاعات دیگر و همچنین کدی را در اختیار شما می گذارد که با درج آن در سایت خود ارزش لحظه ای سایت خود را چک نمایید . بيشتر وب سايت ها با تعداد بازديد كنندگان آنها ارزشيابي مي شوند. يكي از روشهاي معمول ارزشيابي يك وب سايت تعداد ضربه هايی hit است كه در هر روز ثبت مي شوند، كه هر كدام از آنها بين 10 تا 30 دلار ارزش دارند. يعني اگر هزار بازديد در روز از صفحه اول سايت شما ثبت شود. دومين شما مي تواند 10 هزار تا 30 هزار دلار به فروش برسد.

 

 

 

 

تعیین قیمت وبسایت

يكي ديگر از روشهاي ارزش گذاري وب سايت كه تا حدي خوش بينانه است تعداد بازديدكنندگان منحصر به فرد در هر ماه است در اين روش اگر يك كاربر بيش از 20 بار به وب سايت شما سر زده باشد فقط يك بار آن به حساب مي آيد كه براي هر بازديد كننده منحصر به فرد در ماه حدود 250  دلار در نظر گرفته می شود. البته محاسبه به اين شيوه سبب مي شود كه قيمت وب سايت شما بالاتر از قيمت واقعي آن شود.

و امروزه از اين روش خيلي استفاده نمي شود اما آنچه كه مهم است تعداد بازديدكنندگان، عموميت و محبوبيت وب سايت و كيفيت نام دومين شما تعيين كننده قيمت آن است. همانند يك فروشگاه كه هر چه پرمشتري تر باشد و در مكان بهتري واقع شده باشد قيمت بيشتري دارد در مورد وب سايت هم بازديد كنندگان نقش مشتري را بازي مي كنند. قيمت گذاري براي وب سايت بر اساس تعداد بازديدكنندگان يك روش قديمي و مطمئن است.

 

 

 

 

 قیمت وبسایت

دامنه معمولاً بر اساس كارايي با چهار مشخصه كليدي ارزيابي مي شوند.

1- پتانسيل توسعه تجاری در تعیین قیمت وبسایت :

 قابليت نام دامنه شما براي استفاده به صورت يك نام يا آرم تجاري براي يك شركت يا موسسه

2- قدرت به خاطر آوري در تعیین قیمت وبسایت :

 رابطه نام دامنه شما با رشته اي كه وب سايت در آن زمينه فعاليت مي كند. و همچنين نامي كه بتوان آن را به سادگي بخاطر آورد.

3- طول نام در تعیین قیمت وبسایت:

در بيشتر موارد كوتاه بودن نام دامنه بهتر است. هر چند يك نام با مفهوم و آشكار بهتر از نامي است كه از تركيب اختصارات ساخته شده باشد.

4- ارزش پسوند در تعیین قیمت وبسایت :

 پسوند ها كه بعد از نام دامنه و پس از يك نقطه قرار  مي گيرند مي توانند com يا net يا org يا … باشند اينكه نام دامنه شما چه باشد در ارزش آن تاثير مي گذارد. هنوز پسوند com پر ارزشتر از همه است و پسوند net در رده دوم قرار مي گيرد و پس از آن پسوند org قرار مي گيرد و پسوندهاي ديگر در رده هاي بعدي قرار مي گيرند.

قيمت گذاشتن براي وب سايت فقط کافیست آدرس دامین خود را وارد کرده و دکمه Calculate را کلیک نمایید و چند ثانیه منتظر بمانید تا آنالیز سایت به پایان برسد.

 براي قيمت گذاری وبسایت به آدرس زير مراجعه كنيد:  siteprice.org

نظر خود را در این باره بیان کنید. 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : شنبه ۱۳۹۲/۳۰/۰۶
دیدگاه

دیدگاه برای مطلب “تعیین قیمت وبسایت شما”

  1. ابرام گفت:

    سلام مهندس گرامی و عزیز سال خوبی داشته باشید خواستم بدانم اگر یک سایت خرید و فروش خودرو شبیه سایت با ما bama.ir را در نظر داشته باشیم بهترین و مناسب ترین زبان برنامه نویسی استاندارد انتخابی چه باید باشد ‘ درضمن seo سو اختصاصی استفاده کنیم ‘

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram