telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
عکس/ روی دیگر جهان خشونت ،کشتار ،فجایع جهان

عکس/ روی دیگر جهان خشونت ، کشتار ، فجایع جهان

به گزارش بولور : عکس هایی خشونت آمیز از پاشیدن اسپری گاز اشکاور در ریو دو ژانیرو، درگیری میان زنان فلسطینی و یهودی، سوختن یک خانه در تگزاس، کتک زدن یک مرد اوکراینی، تصویری از اعدام سه مرد ، عکسی از ضرب و شتم پسر 15 ساله فلسطینی، پرت کردن حواس نگهبانان توسط زنان روسپی، قوانین و مجازات زنان نپالی بخاطر پریود شدن را در زیر مشاهده نمایید.

عکس از روی دیگر جهان خشونت

خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

ریو دو ژانیرو، برزیل: این ساختمان که متعلق به یک شرکت مخابراتی بزرگ است،محل اقامت افراد بی خانمان شده است و این مردم  به هیچ وجه قادر به خانه خریدن و یا اجاره کردن خانه نیستند، مردمانی درمانده و بی سرپناه هستند.

تصویری غمناک یک مرد سیاه فقیر، غیر مسلح و درمانده در برابر یک تیم کامل از پلیس های مسلح که در حال پاشیدن اسپری گاز اشک آور به چشمان او هستند.

خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

تصویری از شهر قدیمی اورشلیم ،  اسرائیل

زن اسرائیلی خطاب به زنان فلسطینی به علامت ما پیروز هستیم و همچنین فریاد ما پیروزیم زنان فلسطینی به او، در امتداد خیابان های باریک به سمت دیوار غربی برای عبادت.

خشونت های جهان

خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

تگزاس: تصویری از سوختن یک خانه و ریزش آوار به دریاچه ی ویتنی تگزاس

خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

دونتسک، اوکراین: تصویری خشونت آمیز از چندین مرد طرفدار روس که یک مرد اکراینی را که شعارهای ضد روسی داده بود با چوب می زنند،  تصویری مبهم، نشان می دهد که چگونه به راحتی افرادی که برای سال با هم زندگی می کردند، می توانند یک شبه به دلیل مسایل سیاسی به خشونت علیه هم تبدیل شوند.

خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

عکس از روی دیگر جهان خشونت

موگادیشو، سومالی: تصویری از اعدام سه مرد سومالیایی که وابسته به گروه شبه نظامی اسلامگرای الشباب متهم شدنده بودند.

عکاس این تصویر فیصل عمر است، نوشته این عکس را قبل از اعدام گرفته است، وی می گوید من هنگامی که آنها به ضرب گلوله کشته شدند، جوشان خون از سر، قفسه سینه و شکم آنها را می دیدم . آنها در عرض چند ثانیه درگذشتند، اما به من اجازه ندادند از اجساد آنها عکاسی کنم.

عکس های خبری,جهان, خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

دونتسک، اوکراین

ستون از مردم خسته در حال راه رفتن در امتداد خیابان احاطه شده توسط شورشیان مسلح، شهروندان فریاد لعنت می دادند و به سوی آنها تخم مرغ پرتاب می کردند.

عکاس این تصویر ماکسیم شمتو Maxim Shemetov می گوید : من فکر می کنم این تصویر  احساسات منفی جنگ را کاملا نشان می دهد؛ ضعف، خرابی، شرم، ترس در یک طرف و وجود، پرخاشگری، خشم و میل به انتقام از سوی دیگر

عکس های خبری,جهان, خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

اورشلیم: تصویر در خارج دادگاه عکس طارق خدیر پسر 15 ساله فلسطینی، که مورد ضرب و شتم توسط پلیس اسرائیل قرار گرفته، در جریان اعتراض های خشونت آمیز در شرق بیت المقدس،در جریان ربودن و قتل سه جوان اسرائیلی به طارق خدیر مظنون بودند.

عکس از روی دیگر جهان خشونت

عکس های خبری,جهان, خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

در طول درگیری روسیه و اوکراین شبه جزیره کریمه، مردان نقاب دار در پایگاه های ارتش اوکراین و مراکز مهم در سراسر شبه جزیره حضور یافته اند. این دو زن با لباس مناسب در کنار مردان جوان به وضوح مشخص است که برای حواس پرتی به وظیفه نگهبانی این مردان اینجا هستند. مارس، 2014. عکس از توماس پیتر – رویترز

عکس های خبری,جهان, خشونت ,کشتار ,فجایع جهان,عکس از اعدام

بدبختی زنان یک روستایی در نپال : در اینجا تصویر زنی را آلونکی سرپناه گرفته اما جریان چیست؟

این زن پریود است، درست فهمیدید در این روستا زن ها موقع عادت ماهانه حق ورود به خانه را ندارند و باید یک هفته بیرون از خانه زندگی کنند، خطراتی از جمله گزندگی مار و عقرب و همچنین حمله حیوانات وحشی همواره در کمین این زنان است. اعتقاد در این روستا بر این است که زنان موقع پریود نجس می شوند. و نباید

 تپه های روستای لگودسن در منطقه اچهام در غرب نپال

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : دوشنبه ۱۳۹۳/۲۴/۰۹
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram