telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
نحوه رهایی از اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول

روش و نحوه رهایی از اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول

 

اگر شما هم از مشترکان ناراضی همراه اول هستید که برای شما بدون اجازه تبلیغات متعددی اس ام اس می شود،اکنون راهی برای خلاصی از این مشکل ایجاد شده است ؛راهی که ساده است و در خصوص آن اطلاع رسانی قوی و مناسبی انجام نشده تا شاید مشترکان از درخواست نگرفتن پیامک تبلیغاتی منصرف شوند!

نحوه رهایی از اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول

به گزارش سایت قانون در حالی که مصوبه ممنوعیت ارسال اس ام اس های تبلیغاتی بدون کسب اجازه قبلی از مشترک از روز 19 بهمن ماه سال گذشته به اپراتورهای موبایل ابلاغ شده و این اپراتورها ملزم به اجرای آن هستند،هنوز هم این ارسال پیامک تبلیغاتی تداوم دارد و همچنان مورد اعتراض برخی مشترکان است.

 

 
اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که از اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول کلافه شده اید و تا امروز مجبور بودید ناخواسته این تبلیغات را دریافت کنید،اکنون راهی برای رهایی از این مشکل دارید.

 

 
بر اساس گزارش قانون،با آغاز ارسال پیامک انصراف از دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول ،اس ام اس هایی با این مضمون برای مشترکان رسیده است که راهی پیش روی آنان قرار داده است.

 

 

 
در پیامک همراه اول آمده است:”مشترک گرامی، در صورت عدم تمایل به دریافت اس ام اس های تبلیغاتی و اطلاع رسانی عدد 1 و در صورت تمایل عدد 2 را به شماره 8999 ارسال فرمایید”،
در ادامه هم همراه اول به مشترکان خود توضیح داده است که در صورت عدم پاسخ ،وضعیت جاری ادامه می یابد .

 

 

 
به روایت این پیامک که برای برخی از مشترکان ارسال شده است این پیامک رایگان است و برای مشترک ارسال آن هزینه ای در بر نخواهد داشت.

 

 

 
در نهایت و با توجه به اینکه این پیامک برای تمام مشترکان ارسال نشده است ذکر این نکته ضروری است که مشترکان ناراضی همراه اول می توانند با ارسال عدد 1به شماره پیامک 8999از مزاحمت این تبلیغات برای همیشه رها شوند؛چرا که تا کنون برای ارسال این پیامک ها اجازه ای از مشترکان اخذ نشده بود و اپراتورهای دیگر تلفن همراه هم به رویه گذشته خود ادامه می دهند.

 

 

 
اس ام اس های تبلیغاتی با مضمون های غیر مرتبط و گاها عجیب برای فرد گیرنده؛پیامک هایی که برای فعالان عرصه تبلیغات سودده و گرم کننده میدان است .
محتوای این پیامک ها هم در نوع خود جالب است چرا که حوزه های مختلفی از فرهنگ و اقتصاد گرفته تا سیاست را در بر می گیرد .

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram