telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
10 عکس 3D هنری شگفت انگیز

10 عکس 3D هنری شگفت انگیز

به گزارش بولور: نقاشی روی دیوار ، هنر خیابانی، در سراسر جهان هنرمندان تلاش می کنند زندگی را به در و دیوار های کسل کننده محیط های شهری بازگردانند. اما تعداد کمی از هنرمندان موفق به انجام آن می شوند.

 

نسل جدیدی از هنرمندان بوجود آمده اند، که دیوارهای دو بعدی را به هیولاها و اشکال 3D تبدیل می کنند. در زیر این نقاشی های 3d را که به صورت حرفه ای کشیده شده اند را مشاهده نمایید.

عکس 3D

Odeith

لیسبون عاشق رنگ است، نقاشی های دیواری در مقیاس بزرگ برای شل، کوکا کولا، سامسونگ و قهرمان فوتبال پرتغالی بنفیکا، اما پروژه های شخصی خود – اغلب گوشه ای 90 درجه دارند و از هوا آویزان شده به نظر می رسند.

عکس 3D

از لوئیزیانا به لیسبون، این هنرمندان فعال در سراسر جهان و با استفاده از هنر خود عکس های 3d خلق کرده و به چشم ما گیج کننده به نظر می رسند، در نگاه اول تصاویر غیر ممکن به نظر می رسند ولی این هنر 3d است. نقاشی کروکودیل روی دیوار

3D

Odeith

Sergio Odeith سرجیو اودیث استعداد خود را به گوشه های تاریک شهر می برد و خلق عکس های 3D شگفت انگیزی خلق می کند، وی یک نابغه ی پرتغالی است.

3D

Replete

نقاشی 3ِD یک جنگنده بمب افکن در یک انباری متروکه

3D

Leeds-based Replete  لیدز یک هنرمند سرشار در نقاشی بازی های دیجیتالی است و به مدت 10 سال است که در این زمینه فعالیت میکند، وی برای نینتندو، سگا، سونی و کپکام کار کرده است.

3D

Replete

یک نقاشی 3d به معنی مرده که دو دست آن را نگه داشته و نشان می دهد defunct

3D

TSF Crew

عکس سه بعدی هیولا، این ربات در یک کارگاه کاغذبری کشیده شده است تصویری توهم زا، ولی این یک نقاشی واقعی است که با رنگ و قلم کشیده شده است.

3D

TSF Crew

چگونه این عکس ها را خلق کرده اند؟ این مهارت هنرمندان 3D کار است که موجب خلق این آثار به یاد ماندنی در زرادخانه شده است.نقاشی های سه بعدی حیرت انگیز

3D

TSF Crew

 تصویر ‘آنامورفیک’ عکس 3D در زیرگذری از پاریس کشیده شده است  آنها و پیکر که ماسک زده اند و اشاره به هوای پاریس دارد.

3D

Peeta

نقاشی 3d از مانوئل دی ریتا هنرمند ایتالیایی است.وی این اثر  با با استفاده از رنگ اسپری کشیده است.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : جمعه ۱۳۹۳/۲۱/۰۹
برچسب ها
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram