telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
عکس لنز چشم اما عجیب + نکته

عکس لنز چشم اما عجیب + نکته در باره مزایا و نکات مهم استفاده از لنز

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم

عکس لنز ,چشم

لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم اما ..

عکس لنز چشم

لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم

تصاویر لنز چشم اما عجیب

لنز چشم

عکسهای لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم عجیب

عکسهای مدل لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم اما عجیب

مدل لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم اما عجیب

انواع لنز چشم اما عجیب

eyes

عکس لنز چشم اما عجیب

eye

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم اما عجیب,eye,eyes

انواع مدلهای لنز چشم اما عجیب

 لنز چشم

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز

عکس لنز چشم اما عجیب

لنز

عکس لنز چشم قرمز اما عجیب

عکس لنز

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم

عکس لنز چشم اما عجیب

عکس لنز چشم

عکس لنز چشم اما عجیب

 انواع لنز چشم

لنزهای نرم که معمولاً برای نزدیک بینی و دوربینی استفاده می‌شوند.  لنزهای سخت که معمولاً برای آستیگمات‌های بالا و قوز قرنیه (کراتوکونوس) به کار می‌روند. لنزهای توریک که شامل نرم توریک و سخت توریک می‌باشد، که این لنزها نیز برای بیمارانی که آستیگمات دارند، استفاده می‌شود

  مزایا و نکات مهم استفاده از لنز تماسی

 در ایران معمولاً از لنزهایی استفاده می‌شود که عمر بیشتری دارند، و تا زمانیکه به چشم آسیب نزنند و چشم را دچار خارش نکنند و باعث قرمزی چشم نشوند، می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. هر چقدر درصد آب لنز بیشتر باشد، احتمال آسیب رسیدن به چشم کمتر خواهد بود.

منشاء بعضی از عوارض نامطلوب استفاده از لنز، جالنزی می باشد. جالنزی خود را هر دو هفته یکبار تعویض نموده و یا اینکه پس از باز نمودن ۲ درپوش آن، جالنزی و درپوشهای آنرا چند دقیقه در آب در حال جوشیدن قرار داده تا ضدعفونی گردند و سپس در مجاورت هوا بگذارید تا خشک شوند. البته بهتر است اینکار را پیش از استفاده از یک جالنزی نو و تازه تهیه شده هم انجام داد چرا که هیچ اطمینانی برای پاکیزه و ضد عفونی بودن یک جالنزی نو وجود ندارد.

 در زمان خواب، لنز را از داخل چشم خارج کنید و هیچ وقت با لنز نخوابید و بلافاصله لنز را در جا لنزی مناسب خود قرار داده و داخل آن مایع ضدعفونی کننده خاص خود را بریزید و هیچ ‌وقت با دست‌های آلوده به لنز دست نزنید و حتماً تمام مسائل بهداشتی را در استفاده از لنز به کار بگیرید.

 لنزهای تماسی نرم و لنزهای طبی سخت و هم ‌چنین لنز های توریک را بهتر است روزانه حدود ٨ ساعت در محلول ضد عفونی کننده نگهداری کرد و اگر استفاده نمی‌شوند، حتماً در جا لنزی و محلول خاص خود قرار داده شوند لنزهای نرم را اصلاً نباید با آب شرب تماس پیدا کنند.

تمام لنزها، چه لنزهای طبی ، لنز های طبی رنگی و چه لنزهای رنگی غیرطبی و هارد در صورتیکه با رعایت تمام موارد بهداشتی استفاده شوند و در هنگام گذاشتن و برداشتن آنها به چشم آسیبی وارد نشود و باعث حساسیت یا خارش یا قرمزی و عفونت چشم نگردند، استفاده از آن‌ها ایرادی ندارد.

ندانستن راه درست نگهداری و استفاده از لنز، مشکل اصلی مصرف کننده است که در نهایت منجر به تحریکات چشم می‌شود، که در نتیجه ممکن است چشم عفونت پیدا ‌کند و یا در قرنیه چشم خراشی ایجاد شود به دنبال آن میکروب وارد چشم شود و با وجود میکروب در چشم، قرنیه دچار مشکل شود.

در بسیاری از موارد، دیدی را که لنز به شخص می‌دهد، بهتر از دید با عینک می‌باشد، از طرفی چون معمولاً افراد با عینک، اشیاء را مقداری کوچک ‌تر از اندازه واقعی می بینند، ولی با لنز همه چیز را در اندازه ی واقعی می بینند، ترجیح می‌‌دهند به جای عینک از لنز استفاده کنند در هر صورت لنز بعنوان یک جسم خارجی در چشم می‌باشد و اگر فرد مسایل بهداشتی و طرز استفاده از لنز را نداند ممکن است  سلامت چشم را دچار مشکل کند

booloor.com

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : یکشنبه ۱۳۹۲/۲۷/۰۵
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram