telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
حمله شدید و جنجالی علی کریمی به سرمربی پرسپولیس

حمله شدید ,جنجالی علی کریمی, سرمربی پرسپولیس,دعوی کریمی با دایی,کریمی,علی دایی,حمله کریمی به دایی

علی کریمی پس از فینال جام حذفی به شدت علیه علی دایی موضع گیری کرد.
 
 
 

به گزارش بولور به نقل از سرويس ورزشي جام نیوز، پس از فینال جام حذفی مصاحبه ای از علی کریمی علیه علی دایی در رسانه ها منتشر شد. اما برنامه 90 این هفته چند جمله شنیده نشده از این مصاحبه را روی آنتن برد که بسیار جنجالی است. پخش اين مصاحبه در برنامه 90 مشخص کرد اظهارات وی علیه دایی شدیدتر بوده است.

 

وی در این مصاحبه گفت: «همه از من می پرسند چرا از پرسپولیس رفتم در حالی که نمی دانند سرمربی تیم با همه شروط مدیرعامل موافق بوده ولی شرط گذاشته که علی کریمی نباشد.»

 

کریمی ادامه داد: «از بازگشت من و احتمال همکاری با دایی می گویند اما هرگز به کار کردن با علی دایی فکر نمی کنم چون اون شرط گذاشته بود که من نباشم و چطور می توانم با او کار کنم؟»

 

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه نسبت به گل های زده دایی واکنش نشان داده بود گفت: «بروید فیلم گلزنی‌هایش را نگاه کنید ببینید این آقا یک بار توانسته دو نفر را دریبل کند و گل بزند؟ یا پنالتی بوده، یا تک به تک یا روی سانتر بچه‌ها گل زده. بچه‌های دیگر خیلی از زحمت‌ها را کشیدند و بعد ایشان رفت گفت توی چشم من نگاه می‌کردند و پاس نمی‌دادند!»

 

وی با تاکید بر این نکته که دایی هرگز رابطه خوبی با جوانترها نداشت گفت: «آدم ها نباید گذشته خود را فراموش کنند. امروز برخی قدرت دستشان است اما شاید در آینده همه چیز تغییر کند و جای ما عوض شود!»

منبع : jamnews.ir

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۲/۲۹/۱۱
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram