telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
مهریه بیشترین زندانی را دارد

مدیرعامل ستاد دیه کشور از آزادی ۸هزار و ۴۹۸نفری مددجویان غیرعمد در سال ۹۳خبر داد.

مهریه بیشترین زندانی را دارد.

بیشترین زندانی

سید اسدالله جولایی با بیان اینکه در حال حاضر متأسفانه به‌دلیل عدم‌اعمال اقدامات پیشگیرانه به‌صورت آینه‌وار، موجودی زندان‌های کشور با کمی تفاوت تعداد ۷هزار و ۷۷۳نفری این زندانیان را نشان می‌دهد، گفت: مجموع بدهی زندانیان نیازمند آزاد شده در سال ۹۳معادل مبلغ ۷۲۵میلیارد و ۹۸میلیون ریال است.

 

 

از کل این بدهی با همکاری اولیای‌دم، شکات شریف و طلبکاران در فرایند آزادی حدود ۴۲درصد اخذ گذشت رضایتمندانه داشتیم. نقدینگی خود این محکومان کمتر از ۳۲میلیارد ریال بود. با کمک شعب ستادهای دیه استانی و همکاری خوب مددکاران زندان‌ها برای آزادی این ۸هزار و ۴۹۸زندانی موفق به تخفیف مبلغی در حدود ۳۰۲میلیارد تومان شدیم. شکات شریف نخستین خیرین این نهاد مردمی هستند.

 

 

وی با بیان اینکه در محکومیت‌های مالی تعدادی از جوانان براساس تعهدات نابجای خانواده‌ها بدون لحاظ توانایی مالی مهریه‌های نه سنگین و نه غیرمعقول بلکه مهریه‌های بدون توجه به استطاعت مالی قبول کرده و راهی زندان می‌شوند، افزود:حبس بیش از ۱۵۰۰جوان محکوم به مهریه حذف سرمایه ارزشمند ملی است. بیشترین میزان اخذ گذشت رضایتمندانه شعب ستادهای دیه استانی مربوط به همین مددجویان آماده به کاری است که صرفا براساس چشم و هم چشمی محکوم به حبس شده یا می‌شوند.

 

 

استان‌های اردبیل و گلستان و ایلام در سال۹۳تنها یک زندانی محکوم به پرداخت نفقه داشتند و ۲استان‌ خوزستان و چهارمحال و بختیاری اصلا زندانی بدهکار مالی مربوط به نفقه حضور نداشت.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : دوشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram