telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
دانشگاه ثبت احوال دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه ثبت احوال دانشجو می‌پذیرد

 

پذیرش دانشجو در این رشته ها بر اساس شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در جدول شماره5 دفترچه سازمان سنجش و آموزش کشور و برای ترم اول سال تحصیلی 94-93 می باشد.

 

 

 

دانشگاه علمی کاربردی سازمان ثبت احوال در رشته های فناوری اطلاعات و مدیریت اسناد و مدارک برای مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد.

 

92-1

 

محمد جلیل سائلی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی سازمان ثبت احوال با بیان این مطلب افزود: به منظور افزایش توان تخصصی و مهارتی و نیز توانمند سازی نیروی انسانی و در راستای نظام آموزش مهارت، برای تحصیل در رشته فناوری اطلاعات گرایش امنیت و کارشناسی مدیریت اسناد و مدارک پذیرش دانشجو را آغاز کرده ایم.

 

سائلی افزود: پذیرش دانشجو در این رشته ها بر اساس شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در جدول شماره5 دفترچه سازمان سنجش و آموزش کشور و برای ترم اول سال تحصیلی 94-93 می باشد.

 

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی ثبت احوال همچنین ضمن اعلام اینکه ثبت نام تا 26 مردادماه ادامه دارد، افزود: داوطلبان برای ثبت نام بایستی به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و انتخاب رشته نمایند.

 

گفتنی است دانشگاه علمی کاربردی ثبت احوال بیش از دو سال است که دانشجو می پذیرد و در حال حاضر بیش از 150 دانشجو در پنج رشته کاردانی حرفه ای در این دانشگاه مشغول تحصیل می باشند.

 

 

 

منبع :ایسنا

اطلاعات پست
نویسنده : saeedeh
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۳/۲۱/۰۵
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram