telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
حق انتخاب مجری با سازمان صداوسیماست

شورای نظارت بر صداوسیما: حق انتخاب مجری با سازمان صداوسیماست

 

 

635272487872210244

 

 

 

سید رمضان شجاعی کیاسری نایب رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در گفت وگو با فارس درباره اتفاقات رخ داده در گفت وگوی تلویزیونی شب گذشته رئیس جمهور گفت: ما در این مواقع دو حالت داریم، یا روسای قوا گفت وگو می کنند یا گزارش می دهند.

 

 

 

وی ادامه داد: اگر روسای قوا بخواهند گزارش دهند نیازی به مجری نیست و در چنین حالتی رئیس قوه پشت دوربین قرار گرفته و گزارش می دهد اما اگر برنامه گفت وگو باشد مفهومش این است که رسانه باید مجری انتخاب کند.

 

 

شجاعی کیاسری با بیان اینکه اختلاف شب گذشته صدا و سیما با دولت بر سر انتخاب مجری بود تصریح کرد: صدا و سیما پذیرفت مجری روحانی نژاد باشد اما روحانی نژاد مجری نیست و گزارشگر است، پوریامین هم مجری چنین برنامه هایی نیست و مجری برنامه خانواده است.

 

 

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در جمع بندی اظهارات خود درباره این موضع گفت: در مواقع اینچنینی چون صدا و سیما نماینده افکار عمومی محسوب می شود حق انتخاب مجری با این سازمان است.

 

 

وی به نامه شب گذشته عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما به شورای نظارت در این سازمان اشاره کرد و گفت: این نامه در جلسه شنبه این شورا در دستور کار قرار گرفته و بررسی می شود.

 

 

شجاعی کیاسری به نامه جمعی از نمایندگان مجلس درباره بیان نظراتشان پیرامون توافق ژنو و پاسخ به اظهارات اخیر رئیس جمهور هم اشاره کرد و گفت: نامه نمایندگان در خصوص این توافقات در جلسه شنبه شورای نظارت بررسی خواهد شد.

 

 

نایب رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما افزود: شنیدم معاون اجرایی رئیس جمهور هم طی مصاحبه ای گفته اگر می خواهند مناظره بگذارند، در چنین حالتی با توجه به نامه نمایندگان و اظهارنظر معاون رئیس جمهور، نامه وکلای ملت در شورای نظارت مطرح و نظر نهایی اعلام خواهد شد.

 

 

وی همچنین تصریح کرد: چون خطاب اظهارات آقای رئیس جمهور دانشگاهیان بوده مبنی بر اینکه چرا سکوت کردید، منتقدان هم می خواهند مباحثشان پیرامون توافق ژنو را بیان کنند.

 

 

 

 

منبع: tasnimnews.com

اطلاعات پست
نویسنده : Amin
تاریخ پست : جمعه ۱۳۹۲/۱۸/۱۱
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram