telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
آیت الله هاشمی استاندار خراسان رضوی می‌شود یا روحانی؟

khorasan

گزینه ی آیت الله هاشمی استاندار خراسان رضوی می‌شود یا روحانی؟

 

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از رایزنی محمد هاشمی رفسنجانی با اسحاق جهانگیری برای انتصاب وی به استانداری خراسان‌رضوی خبر داد.

به گزارش بولور،  تیمور علی عسگری که از او به‌عنوان یکی از گزینه‌ها برای تصدی استانداری خراسان‌رضوی نام برده می‌شود، در گفت‌وگوی تلفنی با «ندای انقلاب» و در پاسخ به این سؤال که سرانجام انتصاب شما برای استانداری خراسان رضوی به کجا رسید؟ گفت: متأسفانه؛ فعلاً این مباحث در حد رسانه‌ها مطرح است و هنوز چیزی در این باره به صورت رسمی مشخص نیست.

عسگری که از نزدیکان هاشمی‌رفسنجانی است با اشاره به رایزنی‌های صورت گرفته برخی اشخاص سیاسی با دولت برای واگذاری استانداری خراسان رضوی به وی تصریح کرد در این باره آقای محمد هاشمی نیز با اسحاق جهانگیری رایزنی‌هایی کرده است.

وی تاکید کرد: دوستان قسم داده‌اند که این پیشنهاد را منتفی نکنم.

به گزارش ندای انقلاب، مدت‌هاست برخی رسانه‌ها از اختلاف جدی دولت و شماری از حامیان مشارکتی- کارگزارانی درباره انتصاب استاندار استان خراسان رضوی- به ویژه یکی از گزینه‌ها یعنی نجار که به ادعای برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب از اقوام نزدیک رئیس جمهور است-حکایت می‌کند.

اخیراً در همین زمینه یکی از سایت‌های نزدیک به کارگزاران در مطلبی با عنوان «گشایش قفل استانداری خراسان با اکسیر فامیل و «سرخه‌ای» بودن!؛ هاشمی به مشهد ممنوع‌الورود می‌شود؟» از اختلاف درباره گزینه استانداری خراسان‌رضوی پرده برداشته است.

منبع : shahrekhabar.com
اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۲/۲۹/۱۱
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram