telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
مراسم پرخرج و پرهزینه عروسی بنان نوه ی صدام حسین
 
مراسم پرخرج و پرهزینه عروسی بنان نوه ی صدام حسین: انتشار تصاویر مراسم پرخرج و پرهزینه عروسی “بنان” نوه “صدام حسین” رییس‌جمهور سابق عراق، در پایتخت اردن، با واكنش‌های برخی از عراقی‌ها در شبكه‌های مجازی مواجه شد.

بنان نوه ی صدام حسین

 

به گزارش بولور؛به نقل از بهار: بنان و مادرش رغد فرزند ارشد صدام، عکس‌های حنابندان و همچنین عروسی را منتشر کردند. بنان، بر روی صفحه خود در اینستاگرام، کارت دعوت عروسی خود را منتشر کرد. این کارت، به شکل عقاب طراحی شده است که آرم حزب بعث عراق بود. در یکی از عکس‌های منتشر شده، رغد در حال آویختن نشان و مدالی به گردن بنان است و در این عکس، نیمی از چهره “ساجده خیرالله” همسر صدام هم به چشم می‌خورد. بر اساس اطلاعات درج شده بر روی کارت دعوت، به نظر می‌رسد که این عروسی در تاریخ چهاردهم ماه جاری میلادی در سالن فورسیزن در امان برگزار شده و نوه صدام، به همسری بدر رعد محمود درآمده است.

 

 

 

شمار زیادی از کاربران عراقی، با انتشار این عکس‌ها، به برگزاری این مراسم واکنش نشان دادند. “رضا الساعدی” زیر عکس‌های عروسی بنان نوشت: این عکس رغد است که نشان و مدالی به گردن دختر خود می‌آویزد، مدالی که به اشک و خون ملت عراق آلوده است، عراقی که به سبب سیاست‌های مسخره پدرش پاره پاره شده است.

 

 

 

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram