telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
به بیانیه حمایت آمریکا از موسوی و کروبی وزارت امور خارجه واکنش نشان دهد

 حمایت آمریکا از موسوی و کروبی

 

 

 

وزارت امور خارجه به بیانیه حمایت آمریکا از موسوی و کروبی واکنش نشان دهدعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیانیه وزارت خارجه آمریکا مبنی بر ضرورت رفع حصر موسوی و کروبی را دخالت آشکار در مسائل داخلی کشورمان دانست و خواستار واکنش وزارت خارجه به این بیانیه شد.

به گزارش بولور حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا برای آزادی میرحسین موسوی و مهدی کروبی، چنین مواضعی را دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان دانست.

 

 

وی ضمن محکوم کردن چنین موضعی از سوی مسئولان آمریکایی خواستار موضع‌گیری دستگاه دیپلماسی‌مان نسبت به این موضوع شد و تاکید کرد: وزارت خارجه با موضع‌گیری به موقع اجازه دخالت بیشتر به آمریکایی‌ها ندهد.

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: اخیرا اظهارات آمریکایی‌ها درخصوص مسائل اینچنینی افزایش یافته که این موضوع به دلیل کم‌توجهی مسئولان مربوطه است که در واکنش به این اظهارات به موقع اظهار نظر نمی‌کنند.

 

 

احمدی به اقدامات سران فتنه اشاره کرد و با بیان اینکه سران فتنه در زمین دشمن بازی کردند تصریح کرد: اقدامات آنها موجب وارد شدن آسیب به نظام شد؛ آنها مشکلاتی را برای کشور به وجود آوردند و حق این بود که آنها در محاکم قضایی محاکمه می‌شدند اما جمهوری اسلامی رأفت به خرج داد و تنها به حصر آنها بسنده کرد.

 

 

وی افزود: عدم محاکمه سران فتنه باعث شده امروز آنها جسور شوند و حتی عده‌ای بحث آزادی آنها را مطرح کنند؛ باید با سران فتنه به صورت قانونی برخورد کرد و آنها را محاکمه نمود تا دیگر شاهد سوءاستفاده آنها نباشیم.

 

 

منبع : farsnews.com

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : شنبه ۱۳۹۲/۲۶/۱۱
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram