telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
فساد اخلاقی رضا ضراب دامن اماراتی‌ها را گرفت

فساد اخلاقی رضا ضراب دامن اماراتی‌ها را گرفت

 

 

reza zarab

 

باز نشر بولور: مطبوعات اماراتی به تازگی از تلاش دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی امارات برای سر پوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی بزرگی پرده برداشتند که چهار شخصیت مهم این کشور را در برمی‌گیرد و موجب شده تا ابوظبی از آنکارا به صورت محرمانه و سری بخواهد که از انتشار نام این افراد جلوگیری کند.

این رسوایی پس از آن از پرده بیرون افتاد که یک روزنامه مستقل ترکیه در گزارشی نوشت که رضا ضراب تاجر ایرانی در عملیات تجارت زنان و برگزاری مهمانی‌های غیر اخلاقی و مختلط بنا به سفارش و هزینه مالی این چهار شخصیت اماراتی دست دارد.

تاکنون تمام تلاش‌های صورت گرفته برای اینکه فاش شود که این چهار نفر از اعضای خاندان حاکم در امارات هستند یا خیر به بن رسیده است، اما روزنامه ملیت ترکیه در شماره روز ۱۱ ژانویه خود نوشت که این چهار شخصیت از افسران ارشد کشور امارات هستند، بدون اینکه نام آنها و یا دستگاه‌هایی را که در آنها کار می‌کنند، را افشا کند.

از سوی دیگر رسانه‌های ترکیه افشا کردند دادستانی که دستور بازداشت این چهار افسر ارشد اماراتی را صادر کرد و موجب گشوده شدن پرونده فساد مالی در ترکیه در سال گذشته شد، رفت و آمدهای بسیاری به شیخ‌نشین دبی داشته و روزها و شب‌های بسیاری را در هتل‌های آن سپری کرده است و این موضوع این احتمال را تقویت می‌کند که ممکن است، امارات متحده در دامن زدن به بحران حاکم بر این کشور دست داشته باشد.

 

 

منبع: Tnews.ir

اطلاعات پست
نویسنده : Amin
تاریخ پست : چهارشنبه ۱۳۹۲/۳۰/۱۱
دیدگاه

دیدگاه برای مطلب “فساد اخلاقی رضا ضراب دامن اماراتی‌ها را گرفت”

  1. فائزه گفت:

    این اماراتی ها ۹۰ درصدشون همجنسبازن . از بچه گی در مدارس همجنسبازی و باهمدیگه انجام میدن و اصلا هم دولتشون باهاشون برخورد نمیکنه چون اجدادشون از صدها سال پیش همجنسباز بودن بچه هاشون هم این ارث و گرفتن

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram