telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
خبرسازترین تصاویر از حوادث جهان

عکس های خبری سال / خبرسازترین تصاویر از حوادث جهان

به گزارش بولور : حوادث افغانستان، خبرسازترین تصاویر آمریکا، خبرسازترین تصاویر غزه،  تصاویر خبری از جمهوری آفریقای مرکزی، پرو، فرگوسن، میسوری، خبرسازترین عکس خبری فرانسه و هند در این هفته، تصویر از مکزیک و جشن های فلسطین را در زیر مشاهده نمایید.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصاویر از حوادث جهان – افغانستان

حمله به فرودگاه کابل، 17 جولای 2014. خبرنگار عکاس: عمر سبحانی

کابل، افغانستان: شبه نظامیان مسلح با راکت انداز به فرودگاه بین المللی کابل حمله کردند. چنین حملات در کابل غیر معمول نیست و از تعدادی از این حوادث تصویر گرفته اند.

پس از چهار یا پنج ساعت از جنگ بین طالبان و نیروهای امنیتی افغان، تمام شورشیان کشته شدند . و به رسانه اجازه داده شد. تا از کشته شدگان تصویر بگیرند .

در این تصویر یکی از نیروهای امنیتی با کلت کمری خود به پیکر نیمه جان شورشی افغانی تیر خلاص می زند.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصاویر آمریکا

Vilona ویلونا ، آرکانزاس: طوفان که همه چیز را جاروب کرده بود و 35 نفر در این طوفان به قتل رسیده بودند.

Vilona  منطقه ای است که بدترین آسیب را در این طوفان متحمل شده بود.

کارلو الگری، ‘Carlo Allegri’ می گوید بعد از طوفان به این منطقه رفته و این تصویر برام خیلی جالب آمد که پرچم آمریکا از پنجره ی ماشینی داغون و آسیب دیده افراشته شده، در کنار آوار خانه های ویران شده.

وی می گوید: بعدا متوجه شدم  دن واسون صاحب ماشین و خانه، در گردباد درگذشته است.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصاویر غزه

غزه:

این عکس توسط عکاس محمد سالم به ثبت رسیده است تصور نشان می دهد اعضای خانواده ای در غزه توسط حملات هوایی کشته شده بودند، این کودکان در کنار اجساد اعضای خانواده و بستگان خود شروع به گریه و فریاد می کردند، این پسری که بر روی زمین افتاده، پشت سر هم به اشک و فریاد؛ داد می زد و می گفت: بابام، بابام .

محمد سالم می نویسد: به عنوان یک پدر این تصویر مرا بیشتر از جنگ تحت تاثیر قرار داد، بسیار غمگین و ناراحت بودم  و کاملا شوکه با دیدن گریه کودکی برای پدر مرده اش.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصاویر از جمهوری آفریقای مرکزی

بانجی، جمهوری آفریقای مرکزی

جمعیت عصبانی می تواند بسیار خطرناک باشند و غیر قابل پیش بینی، تصویری از بدن بی جان قربانی، مظنون به گروه شورشی سلکا Seleka،

این عکس را Seigfried Modola خبرنگار رویترز از داخل تاکسی که از آن محل عبور می کرد، قبل از شرکت در مراسمی که در آن رئيس جمهور موقت برای بازگرداندن نیروهای مسلح این کشور وعده داده بود و خواستار وحدت ملی بود را به ثبت رسانده است که سربازان جمهوری آفریقای مرکزی. در حال کشتن یک مرد با لقد، چاقو و سنگ بودند.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصویر از پرو

لیما، پرو: استفراغ یک دختر کر در وسط یک کنسرت تئاتر ملی لیما

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصاویر میسوری

فرگوسن، میسوری:

Adrees Latif عکاس و خبرنگار این عکس می گوید :به عنوان یک شب نورد نیمه شب گذشته، برای قدم زنی رفتم بیرون

یک مردی را در میان جمعیت که نگاه ویژه و آشفته ای داشت را دیدم. او به نظر می رسید از ساکنان محلی است. وی بسیار ناراحت و عصبانی با پلیس ها صحبت می کرد، و مردم او را نگه داشته بودند. این مرد سمت مامورین پلیس فریاد می زد ناگهان پلیسی اسپری فلفل را پاشید به صورتش، دوستان این مرد بلافاصله او را به یک پارکینگی که در آت نزدیکی بوده بردند و شیر را به صورت او ریختند،تا اثرات اسپری از بین برود.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصویر فرانسه

۲۳ مارس ۲۰۱۴

دور اول انتخابات شهرداری پاریس، فرانسه : در یکی از ستادهای انتخاباتی محلی، نیکولا سارکوزی و کارلا برونی در یکی از  مدارس پاریس روی نیمکت نشسته بودند در حالی که کارلا پاهای خود را روی پای سارگوزی انداخته بود با اینکه تیم گارد امنیتی ویژه در کنار آنها حضور داشت.

این عکس را Benoit Tessier ‘بنویت تسیر’ عکاس رویترز به ثبت رسانده است، وی می گوید فقط ۱۵ ثانیه وقت داشتم از این دو با این حالت نشسته عکس بگیرم. که گارد ویژه متوجه عکاسی من نشوند.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصویر هند

این عکس در 6 ژوئن، 2014 توسط  مونیش شارما ‘Munish Sharma’ به ثبت رسیده است.

پلیس هند روز جمعه اعلام کرد، این درگیری در ‘معبدطلایی‘ که مقدس ترین معبد سیک ها در هند است و حین برگزاری مراسم سی امین سالگرد عملیات ‘بلواستار‘ روی داد.

عملیات بلواستار در سال 1984 با دستور ‘ایندیرا گاندی’ و به منظور کنترل بر مجتمع معبد طلایی در شهر ‘امریتسار’ که توسط جدایی طلبان مسلح سیک تصرف شده بود، انجام شد.

به گفته پلیس هند، پس از آغاز این مراسم یک گروه از سیک ها تلاش کردند در سخنرانی رهبر گروه دیگر اخلال ایجاد کنند؛ که این امر به درگیری میان دو گروه منجر شد.

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصویر از مکزیک

5 دسامبر 2014

مکزیک: یک معترض در جریان اعتراض در توکستلا گوتییرز خود را به آتش کشیده است، مردم محلی قبل از اینکه وی از سوختگی کشته شود، آتش را مهار کردند. و مرد مجروح را در حالی که از درد و سوختگی شدید می نالید به بیمارستان انتقال دادند

خبرسازترین تصاویر

خبرسازترین تصویر از جشن های فلسطینی

شهر غزه: صهیب سالم، عکاس و خبرنگار رویترز می گوید : برای پوشش خبری جشن های فلسطینی لحظات بعد از اعلام آتش بس بین اسرائیل و حماس. در حال عکاسی بودم

مردم شیرینی پخش می کردند و سوار ماشین و موتور سیکلت، غرق شادی بودند.

قبل از ثبت این تصویر، جنگ بین اسرائیل و شبه نظامیان غزه در حال وقوع بود. و انفجارها شنیده می شدند، درست بعد اعلام آتش بس، صحنه های خاصی بوجود آمدند.

و چهره ی شهر یکباره عوض شد.

کودکان، لبخند بر لب با یک هفت تیر و سلاح به دست شاذی و هورا می زدند، این که نشان دهنده نترس بودن این بچه ها است.

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : پنج شنبه ۱۳۹۳/۲۷/۰۹
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram