telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
شکنجه‌های هولناک برای باجگیری از پدر خسیس

زن میانسال که تصور می‌کرد شوهرش خسیس است و حق و حقوق او و دخترانش را به آنها نمی‌دهد نقشه باجگیری کشید.

همشهری آنلاین: شکنجه‌های هولناک برای باجگیری از پدر خسیس

شکنجه‌های هولناک

این زن که معصومه نام دارد از مدت‌ها قبل با همسرش دچار اختلاف شده بود. این اختلافات آنقدر شدید شده بود که در نهایت معصومه تصمیم گرفت به دادگاه خانواده برود و درخواست نفقه کند. این درخواست اما باعث درگیری دوباره آنها شد تا جایی که زن نقشه کشید هر طوری شده خواسته‌اش را عملی کند.

او نقشه‌اش را با خواهر و دخترانش درمیان گذاشت و آنها نقشه شکنجه و باجگیری از مرد میانسال را عملی کردند غافل از اینکه با شکایت او دستگیر خواهند شد. نخستین برگ این پرونده همزمان با شکایت مرد میانسال ورق خورد.

 

او وقتی نزد مأموران پلیس رفت، ماجرا را اینطور شرح داد: من و همسرم حدود ۳۵سال پیش با هم ازدواج کردیم و در این مدت سعی کردم هرچه خانواده‌ام می‌خواهد برایشان فراهم کنم اما این اواخر با آنها دچار اختلاف شدم. مدتی قبل همسرم به دادگاه رفت و درخواست نفقه کرد. او مدعی شده بود که من خسیسم و به او خرجی نمی‌دهم.

 

با شکایت او درگیری ما بیشتر شد تا اینکه چند روز پیش وقتی از سرکار به خانه آمدم، متوجه شدم که خواهرزنم به خانه ما آمده است. آن روز همسرم برایم چای ریخت که بعد از نوشیدن آن دچار سرگیجه و بی‌حالی شدم اما هوشیار بودم و صدای اطرافیانم را می‌شنیدم. در همین هنگام همسرم به همراه فرزندان و خواهرزنم دستانم را بستند و مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند و به‌شدت شکنجه‌ام کردند.

 

پس از آن با تهدید از من خواستند تا یک برگ چک به مبلغ ۲۰۰میلیون تومان برایشان بنویسم. ابتدا مقاومت کردم اما آنها بازهم مرا شکنجه کردند و آنجا بود که مجبور شدم چک میلیونی را بنویسم. وی گفت: در این ماجرا همسر، خواهرزنم و ۲دخترجوانم حضور داشتند. آنها حتی به زور رمز کیف سامسونت مرا گرفتند و حدود ۲هزار دلاری که در کیفم بود به همراه یک مجسمه عتیقه که میراث پدربزرگم بود را سرقت کردند.

 

این شکایت کافی بود تا بازپرس دادسرای ناحیه ۵تهران دستور احضار مادر و دخترانش را صادرکند. آنها که حسابی از شکایت پدر خانواده شوکه شده بودند وقتی در برابر قاضی قرار گرفتند ادعا کردند که مجبور شدند حق و حقوقشان را با تهدید از شاکی بگیرند.
زن میانسال گفت: همسرم مرد خسیسی بود و خرجی نمی‌داد. مرتب ما را اذیت می‌کرد و واقعا زندگی را برای من و دخترانم تلخ کرده بود. وقتی می‌دید که فرزندانم از من حمایت می‌کنند آنها را تهدید به مرگ می‌کرد. من که از اذیت‌های او به ستوه آمده بودم نقشه کشیدم برای انتقامجویی از وی باجگیری کنم.

 

وی ادامه داد: موضوع را با خواهر و دخترانم در میان گذاشتم و آنها هم پذیرفتند. شب حادثه ابتدا مقداری قرص خواب‌آور در چای همسرم ریختم و او بعد از نوشیدن چای کمی بی‌حال شد. بعد از آن نقشه باجگیری را اجرا کردیم چرا که خوب می‌دانستیم شوهرم پول زیادی در حسابش دارد. وی گفت: حتی دخترانم نیز می‌دانستند که او داخل کیفش مقدار زیادی دلار دارد که تصمیم گرفتیم دلارهایش را هم از چنگش درآوریم. همه اینها حق و حقوقمان بود. همسرم مدت‌ها بود که به من و دخترانم خرجی نمی‌داد. آنها خودشان در این مدت خرج دانشگاه و جهیزیه خودشان را تأمین کردند.

 

در ادامه جلسه، قاضی از متهم درخصوص نقش خواهرش در این توطئه خانوادگی پرسید که زن میانسال چنین پاسخ داد: من هر وقت مشکلی داشتم با خواهرم درددل می‌کردم و وقتی گفتم چنین نقشه‌ای کشیدم او قبول کرد که با من و دخترانم همکاری کند و من قول داده بودم ۱۰میلیون تومان پول هم به او بدهم.به گزارش همشهری، پس از اعترافات متهمان قرار قانونی برای عاملان این توطئه خانوادگی صادر شده است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : دوشنبه ۱۳۹۴/۱۴/۰۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram