telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
خودکشی دو نفر در پی هک شدن سایت اشلی مدیسون

خودکشی دو نفر در پی هک شدن و افشای اطلاعات اعضای سایت دوست‌یابی سایت اشلی مدیسون

هک شدن سایت اشلی مدیسون

بولور: پلیس کانادا می‌گوید درز اطلاعات اعضای سایت دوست‌یابی ashleymadison باعث شده دو نفر خودکشی کنند. هکرها، نام و اطلاعات شخصی ده‌ها میلیون کاربر سایت «اشلی مدیسون» را منتشر کرده‌اند؛ سایتی که مخصوص افراد متأهلی است که می‌خواهند رابطه نامشروع داشته باشند. شرکت کانادایی صاحب این سایت، جایزه‌ای سیصد و هشتاد هزار دلاری برای معرفی هکرها گذاشته است.

 

وب سایت کانادایی “اشلی مدیسون” در واقع کسانی که ازدواج کرده اند را وارد روابط خارج از ازدواج می کند. شعار این وب سایت چنین است:
Life is Short.Have an Affair
«زندگی کوتاه است وارد رابطه شو.»

 

پلیس کانادا هکرهایی را بکار گرفته است تا هکرهای این سایت را شناسایی کنند.

گفتنی است کاربرانی از کشورهای مسلمان مانند عربستان در این وب سایت عضو  هستند که حکم خیانت به همسر در این کشورها مرگ است. و برای این دسته از کاربران عضو این سایت ماجرا نگران کننده تر است.

 

شاکیان جدید این سایت در ایالت های کالیفرنیا، تگزاس، میسوری جرجیا، تنسی و مینه سوتا زندگی می کنند. با توجه عضویت ۳۷ میلیون نفر در سایت یاد شده انتظار می رود رقم غرامت مورد ادعای این افراد به میلیاردها دلار برسد.

 

سهل انگاری در نگهداری اطلاعات، نقض قرارداد و نقض حریم شخصی سه اتهام اصلی سایت اشلی مدیسون است.

 

بسیاری از این افراد می گویند برای افزایش امنیت خود در سایت یاد شده مبالغ خاص و اضافی پرداخت کرده اند تا در صورت وقوع هرگونه مشکل اطلاعاتشان پاک شده و از دسترس خارج شود، اما در عمل چنین اتفاقی نیفتاده است.

 

هم اکنون ۱۰ گیگابایت اطلاعات ۳۷ میلیون کاربر این سایت شامل اسامی، ایمیل ها، آدرس منزل، داده های مالی و تاریخچه پیام های ارسالی آنها به طور آنلاین در دسترس است.

 

کارشناسان می گویند انتشار این اطلاعات اثرات زیان باری بر زندگی شخصی و حرفه ای افراد دارد که برخی از آنها شاید تا پایان زندگی قابل برطرف کردن نباشند. برخی وکلای این پرونده که در جریان پرونده های حقوقی و قضایی برخی شرکت های فناوری دیگر مانند اپل، گوگل و هولو بوده اند می گویند شرایط موجود در پرونده اشلی مدیسون بی سابقه است.

 

 

منابع: خبرگزاری فارس / بی بی سی

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
دیدگاه

دیدگاه برای مطلب “خودکشی دو نفر در پی هک شدن سایت اشلی مدیسون”

  1. علیرضا گفت:

    واقعا هرکسی بوده باید بهش جایزه ی بین المللی بدن

    دست خوشی داشته

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram