telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
دستگیری دزدان رستوران‌های کن

دستگیری دزدان رستوران‌های کن

اعضای باندی که شبانه دست به سرقت از رستوران‌ها در منطقه کن تهران می‌زدند به دام پلیس افتادند.

دستگیری دزدان,دزدی, رستوران , منطقه کن

به گزارش بولور به نقل از همشهری آنلاین: تحقیقات کارآگاهان برای دستگیری این باند هشتم فروردین‌ماه شروع شد. نخستین شاکی صاحب رستورانی بود که هنوز افتتاح نشده بود و دزدان دست به سرقت میلیونی از آنجا زده بودند. این مرد به مأموران گفت:‌صبح امروز وقتی به رستورانم رفتم، متوجه شدم که دزدان به آنجا دستبرد زده‌ و همه اموال و تجهیزات داخل رستوران را ازجمله ده‌ها تخته قالیچه، وسایل آشپزخانه و حتی ظروفی که هنوز از آنها استفاده نشده بود دزدیده‌‌اند. با شکایت این مرد پرونده در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دزدان شروع شد.

 

 

از آنجا که در نزدیکی رستوران مورد نظر بانک‌ و مغازه‌هایی مجهز به دوربین مداربسته وجود داشت مأموران به بررسی تصاویر ضبط شده پرداختند و در این میان به تصاویری از دزدان دست یافتند. این تصاویر از سوی تیم تحقیق تجزیه و تحلیل شد تا اینکه در نهایت یکی از دزدان که از اراذل و اوباش منطقه حصارک پونک به نام محمد بود شناسایی شد.

 

تحقیقات نشان می‌داد که او و همدستانش در نیمه‌شب وارد رستوران شده و از آنجا سرقت‌ کرده‌اند. با شناسایی محمد مأموران به جست‌وجو برای یافتن ردی از او پرداختند و در نهایت متوجه شدند که وی قصد دارد بیش از ۲۰تخته قالیچه سرقتی را به مبلغ پایین یک میلیون و ۵۰۰هزار تومان بفروشد. وقتی محل انجام معامله شناسایی شد، مأموران آنجا را محاصره کردند و در نهایت این مرد ۴روز پس از سرقت دستگیر و محموله قالیچه از او کشف شد. سارق جوان که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به سرقت با همدستی ۲ نفر از دوستانش که آنها نیز از اراذل و اوباش منطقه حصارک پونک هستند به نام‌های مهراب و حسین اعتراف کرد.

 

 

طولی نکشید که مخفیگاه این دو سارق نیز شناسایی شد و با دستگیری آنها مقداری از اموال سرقتی کشف و ضبط شد. متهمان در بازجویی‌ها به سرقت از رستوران اعتراف کردند و گفتند که بخش عمده‌ای از اموال سرقتی را که تجهیزات نو و استفاده نشده رستوران بوده به‌عنوان ضایعات به مبلغ ۵۰۰هزار تومان فروخته‌اند که بلافاصله فرد خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر و تمامی اموال از او کشف شد.

 

 

سرهنگ داوود مرادی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران با بیان این خبر گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که هر سه‌متهم به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد دارند و برای تأمین هزینه خرید مواد‌مخدر دست به سرقت زده‌اند. آنها اعتراف کردند که علاوه بر رستوران مورد نظر به چند رستوران دیگر نیز دستبرد زده‌اند و شگردشان اینگونه بوده که در نیمه‌های شب، زمانی که رستوران تعطیل بود وارد آنجا شده و همه لوازم باارزش داخل رستوران را سرقت می‌کردند. سرهنگ مرادی ادامه داد: برای هر سه‌متهم قرار قانونی صادر شده و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : شنبه ۱۳۹۴/۲۹/۰۱
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram