telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
دستگیری ۲ مرد و یک زن خشن زورگیر به نام مینا

۲ مرد و یک زن خشن به نام مینا به‌عنوان مسافر سوار خودروی طعمه‌های خود می‌شدند و در بین راه با انداختن طناب به دور گردن آنها دست به زورگیری مسلحانه می‌زدند.

دستگیری ۲ مرد و یک زن خشن زورگیر به نام مینا

دستگیری ۲ مرد و یک زن خشن زورگیر بنام مینا

همشهری نوشت: اعضای این باند اسفند‌ماه سال گذشته با شکایت یک راننده پراید تحت تعقیب قرار گرفتند. وی به ماموران گفت: نیمه‌شب در ابتدای مشکین‌آباد به‌صورت دربستی یک زن و ۲مرد سوار ماشینم شدند تا آنها را به وردآورد برسانم. پس از رسیدن به آنجا آنها از من درخواست کردند تا در جاده خاکی همان حوالی توقف کنم. بعد از آن زنی که در صندلی عقب نشسته بود طنابی را به دور گردنم انداخت و همزمان ۲مرد مسافر با تهدید چاقو دست به سرقت موبایل، ‌تلفن همراه، مدارک شناسایی و پول زدند. سپس با تهدید مرا به بیرون خودرو پرتاب کردند و با سرقت ماشینم پا به فرار گذاشتند.

 

 

درشرایطی که مشخصات خودروی مسروقه به همه واحدهای گشتی اعلام شده بوده ۵ ساعت بعد از شکایت، ماموران کلانتری چیتگر هنگام گشت‌زنی در شهرک وردآورد به ۲سرنشین یک خودروی پراید که زن و مردی بودند، مظنون شدند که در بررسی‌ها مشخص شد خودرو چند ساعت پیش به شیوه زورگیری سرقت شده است.

 

 

برای همین مأموران وارد عمل شدند و آنها را دستگیر کردند. در بازرسی از آنها یک قبضه سلاح سرد، یک رشته طناب سفید که دوطرف طناب به‌گونه‌ای بسته شده بود که امکان خفه‌کردن افراد از پشت سر وجود داشته باشد، مواد‌مخدر از نوع شیشه و همچنین مدارک شناسایی مالک خودرو کشف شد. از سوی دیگر متهمان که مینا و علی نام داشتند با دستور قاضی عموزاد، بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه۳۴ تهران در اختیار مأموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند. مینا ۳۲ساله در بازجویی‌ها به زورگیری و سرقت خودروی پراید اعتراف کرد و گفت: حدود یک‌ماه پیش با علی آشنا شدم و همراه او و دوستش سجاد تصمیم به زورگیری گرفتیم.

 

 

 

مینا مدعی شد که تازه سرقت‌هایشان را شروع کرده بودند. وی گفت: ۱۱ اسفند۹۳ نیز در فاز۳ شهر اندیشه به مقصد وردآورد سوار خودروی مردی شدیم که در بین راه با تهدید چاقو و انداختن طناب به دور گردن طعمه‌مان دست به سرقت مدارک، پول و ماشینش زدیم. پس از چند روز با برداشتن لوازم ماشین، ‌آن را در منطقه قلعه‌حسن‌خان رها کردیم.

 

 

از همان زمان جست‌وجو برای دستگیری سجاد سومین متهم پرونده شروع شد. پس از مدتی در شرایطی که زن و مرد زورگیر مدعی شده بودند اطلاعی از مخفیگاه سجاد ندارند، مأموران به بررسی بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار پرداختند که مشخص شد این متهم ۲۵ساله سابقه‌دار است و ۵ فروردین‌ماه سال‌جاری توسط پلیس آگاهی شهر قدس به اتهام زورگیری، دستگیر و در حال حاضر روانه زندان شده است.

 

 

برای همین هماهنگی‌های لازم انجام شد و متهم برای انجام تحقیقات در اختیار مأموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. سجاد پس از انتقال به پایگاه پنجم و مواجهه حضوری با ۲همدست خود، با تأیید اعترافات آنها گفت: همراه ۲همدست خود ابتدا در نقش مسافر، ماشین طعمه‌هایمان را سرقت می‌کردیم و پس از آن با همان ماشین در پوشش مسافرکشی دست به زورگیری از مسافران در مناطق مختلف تهران می‌زدیم. وی گفت: پس از انجام چندین فقره سرقت و زورگیری از مسافران، ماشین‌ها را رها کرده و مجددا به‌دنبال ماشین دیگری می‌رفتیم.

 

 

سرهنگ احمد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت: مجوز انتشار تصاویر هر ۳ متهم از سوی قاضی پرونده صادر شده است. شاکیان احتمالی می‌توانند به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : یکشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram