telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
انتشار خبری راجع به غرق شدن ایرانیان عازم استرالیا

انتشار خبری راجع به غرق شدن ایرانیان عازم استرالیا

انتشار خبری راجع به غرق شدن ایرانیان

غرق شدن قایق پناهجویان ایرانی

هنوز چند ساعتی از انتشار خبری راجع به غرق شدن ایرانیانی که به صورت غیر قانونی عزم استرالیا می کنند تا شاید آینده خود را در آنجا بیابند،نگذشته بود که خبرهای رسیده حاکی از این است که یک کشتی جدید از پناهجویانی که به صورت غیر قانونی قصد وارد شدن به استرالیا را داشته اند در دریا غرق شده اند. دعا کنید آنان ایرانی نباشند و بدانید که ایران برای حل این مشکلات نماینده ای را به کنفرانس اندونزی نفرستاده است!

 

 

باز نشر بولور : هنوز چند ساعتی از انتشار خبری راجع به غرق شدن ایرانیانی که به صورت غیر قانونی عزم استرالیا می کنند تا شاید آینده خود را در آنجا بیابند،نگذشته بود  که خبرهای رسیده حاکی از این است که یک کشتی جدید از پناهجویانی که به صورت غیر قانونی قصد وارد شدن به استرالیا را داشته اند در دریا غرق شده اند. 

به گزارش «تابناک»، قایق حامل ۱۰۵ پناهجو که قصد داشتند از طریق راه دریایی خود را به مرزهای استرالیا برسانند در نزدیکی جزیره کریسمس غرق شد.مقامات امنیت دریایی استرالیا اعلام کردند که از طرف این قایق درخواست کمک دریافت کرده اند.آنان افزودند که عملیات نجات با به کارگیری یک فروند هوایپما و دو فروند کشتی درحال انجام است.با توجه به آغاز عملیات امداد و نجات، گزارشی از تلفات احتمالی و جزییات سرنشینان این قایق منتشر نشده است.

از طرفی هم برخی خبرگزاری ها خبر داده اند که ایران در نشست جلوگیری از قاچاق پناهجو به استرالیا شرکت نکرد. خبرگزاری فرانسه گزارش داده است در حالیکه چند وزیر از استرالیا و وزیرانی از ۱۳ کشور دیگر، از جمله افغانستان و سریلانکا، روز سه‌شنبه در جاکارتا، پایتخت اندونزی، گرد هم آمدند تا برای جلوگیری از قاچاق پناهجویان به استرالیا گفت‌وگو و تبادل نظر کنند ایران، که بزرگ‌ترین مبدأ ارسال پناهجوی غیرقانونی به استرالیا است، نماینده‌ای به این نشست نفرستاد.

روزنامه «آسترالین» در این باره نوشت:«عدم حضور ایران در این نشست، توانایی کنفرانس وزیران را برای جلوگیری از سیل پناهجویان زیر سؤال می‌برد». این خبرگزاری اعلام کرده است که تاکنون توضیحی درباره دلایل عدم حضور ایران در این نشست منتشر نشده است.

حالا باید دعا کنیم که اولا غرق شدگان همگی نجات پیداکنند و کسانی در این بین جان خود را از دست نداده باشند و از سویی دیگر هم دعا کنیم در میان غرق شدگان ایرانیانی وجود نداشته باشند که خانواده های یسشتری از ایرانیان در این باره سوگوار عزیزان خود شوند!

منبع : تابناک

 

 

 

booloor.com

 

 

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۲/۲۹/۰۵
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram