telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
جنجال کفش های گرانقیمت بیانسه در رسانه ها + عکس

کفش های گرانقیمت بیانسه

بیانسه خواننده معروف و ستاره ثروتمند هالیوودی اخیرا کفش هایی خریده است که باعث جنجال در میان رسانه ها و دوستداران حیات وحش شده است.

کفش های گرانقیمت بیانسه

بولور: استفاده از پوست تمساح ، مار،سفره ماهی و شترمرغ در تهیه این کفش فوق العاده گرانقیمت چیزی است که به مذاق این گروه خوش نیامده است.

 

 

تولید کنندگان این کفش تاکید کرده اند که این کفشها از روشی کاملا قانونی تهیه شده است . استفاده از این کفشها توسط این خواننده معروف باعث شده است که بعضی هواداران وی که طرفدار حقوق حیوانات نیز هستند از او انتقاد کرده و او را با القابی چون ” بی رحم” و ” خونخوار” یاد کنند.
طراح این کفشها خانم “ایزابل مارانت” معروف است و کمپانی ” پی ام کی” امریکا این کفشها را تولید کرده است. این شرکت تاکید میکند که پوستها را از یک منبع کاملا قانونی در نیویورک تهیه کرده است.

 

 

 

 

گفتنی است همسر بیانسه نیز یک جفت کفش تهیه شده از پوست فیل خریداری کرده است که این امر خشم بیشتر دوستداران حیاط وحش را به دنبال داشته است.

قیمت این کفشها حدود 80 هزار دلار تخمین زده شده است . این حامیان حقوق حیوانات معتقدند این کفشها هر قیمتی که داشته باشد برای تهیه آنها حیواناتی کشته شده اند و این کشته شدن حیوانات در راه تجمل گرایی انسانها دردناک است.

منبع:seraj24.ir

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : جمعه ۱۳۹۲/۱۶/۱۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram