telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
آغاز اکران دانشگاهی «معراجی‌ها»/ تقاضای ۳۰۰ دانشگاه برای اکران فیلم

آغاز اکران دانشگاهی «معراجی‌ها»/ تقاضای ۳۰۰ دانشگاه برای اکران فیلم ده‌نمکی

 

125478589652_PhotoB

 

در حالی اکران دانشگاهی فیلم سینمایی «معراجی‌ها» آغاز شده است که تاکنون بیش از ۳۰۰ دانشگاه تقاضای اکران این فیلم را کرده‌اند. 

بولور: سید علیرضا فخارزاده مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: از اول اسفندماه ، اکران دانشگاهی و مراکز فرهنگی کشور آغاز شده است که با استقبال بسیار زیادی از سوی دانشگاههای مختلف در سراسر کشور مواجه شده ائیم.

 

وی افزود:تا روز سه شنبه 6 اسفند ، 49 مرکز مختلف دانشگاهی تقاضای خود را ثبت و ارائه دادند که از روز چهارشنبه با موج عظیمی از تماسها مواجه شدیم که تا این لحظه این تعداد به بیش از 300 مجموعه رسیده است که همچنان این رقم در حال افزایش بوده و حتی تا اردیبهشت سال 93 نیز ثبت درخواست داشته ائیم.

 

فخارزاده درباره علت این استقبال گفت : دانشجویان و مراکز فرهنگی به خوبی با این اثر ارزشمند ابراهیم حاتمی کیا ارتباط برقرار نموده اند و این حرکت ، نشانگر درک عمیق از پیامهای خوب فیلم ( چ ) میباشد.

 

وی همچنین اعلام کرد: طبق هماهنگی با موسسه فیلمیران، اکران بخش جانبی و دانشگاهی فیلم سینمائی معراجیها به کارگردانی مسعود ده نمکی از 10 اسفند در سراسر کشور آغاز خواهد شد .

 

مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» به همین منظور هماهنگی نهاد‌های دانشگاهی برای اکران فیلم‌های «چ» و «معراجی‌ها» این گروه‌ها می‌توانند با شماره تلفن02166561631 تماس بگیرند.

 

 

منبع: فارس نیوز


اطلاعات پست
نویسنده : Amin
تاریخ پست : شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram