telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
خوب صحبت کردن افراد موفق – قدرت بیان در موفقیت

خوب صحبت کردن افراد موفق – قدرت بیان در موفقیت

خوب صحبت کردن

افراد موفق می دانند که خوب صحبت کردن به شما کمک می کند مورد احترام دیگران قرار بگیرید و از نظر دیگران ارزش بیشتری داشته باشید ، در معاملات موفق شوید و مورد توجه افراد تاثیر گذاری قرار بگیرید که می توانند دریچه های مهمی برای زندگی و حرفه شما باز کنند . توانایی شما در صحبت کردن با اعتماد به نفس با هر تعداد یا هر نوع مخاطب ، صعود از نردبان موفقیت را هموار می کند، به علاوه ، تصور می شود افرای که خوب صحبت و سخنرانی می کنند با استعداد تر و باهوش تر از بقیه هستند.

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند مردم جهان به دو بخش تقسیم شده اند ، کسانی که با اعتماد به نفس متولد شده اند و می توانند با مهارت و بدون این که عرق کنند برای مخاطبان زیاد سخنرانی کنند و کسانی که ممکن است ایده های بی نظیری داشته باشند اما وقتی روبه روی مخاطبان قرار می گیرند ، دست پاچه می شوند و تپق می زنند. خبر مسرت بخش این است که هنر صحبت کردن را می توان از روی قاعده آموخت و اگر تمایل نظم و اراده لازم برای این کار داشته باشید می توانید به سخنران با استعدادی تبدیل شوید . ذهن شما مثل ماهیچه است ، یعنی هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر و کارآمدتر می شود. سازماندهی قبلی افکار و کلمات باعث می شود شما به چیزی که می گویید و نحوه بیان آن دقت و توجه داشته باشید . برنامه ریزی آمادگی و ارائه سخنرانی ها شما را مجبور می کند از ذهنتان بیشتر استفاده کنید در واقع این عمل شما را باهوش تر می کند.

توانایی شما در صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت تان ضروری است است . خوب صحبت کردن می تواند احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد به ارزش شما در جمع بیفزاید و توجه افرادی را که می توانند به شما کمک و دریچه هایی به رویتان باز کنند جلب کند . توانایی خوب صحبت کردن به دیگران ثابت می کند که شما با استعدادتر و با هوش تر از کسانی هستید که نمی توانند به خوبی شما صحبت کنند.

افراد موفق می دانند که خوب صحبت کردن به شما کمک می کند مورد احترام دیگران قرار بگیرید و از نظر دیگران ارزش بیشتری داشته باشید ، در معاملات موفق شوید و مورد توجه افراد تاثیر گذاری قرار بگیرید که می توانند دریچه های مهمی برای زندگی و حرفه شما باز کنند . توانایی شما در صحبت کردن با اعتماد به نفس با هر تعداد یا هر نوع مخاطب ، صعود از نردبان موفقیت را هموار می کند

برایان تریسی نویسنده کتاب حاضر در این سالها تکنیک های بهترین سخنرانان جهان را مطالعه کرده و در کتاب قدرت بیان راهکارهایی به شما معرفی می کند که می توانید به کمک آنها در جلسات غیر رسمی یا جلوی تعداد زیادی از مخاطبان به نحوی تاثیر گذار و ترغیب کننده سخنرانی کنید.

 

در این کتاب می آموزید: جلوی مخاطبان با اعتماد به نفس ، خوش بین و راحت باشید.از همان ابتدای سخنرانی توجه مخاطبان را جلب کنید.برای مشارکت دادن شنوندگان از زبان بدن ، ابزار و تکنیک های  صوتی استفاده کنید.به صورت یکنواخت از نکته ای به نکته دیگر اشاره کنید .از شوخ طبعی ، داستان ، نقل قول سوالات با مهارت استفاد کنید تردید مخاطبان را از بین ببرید ،سخنرانی را با اقتدار تمام کنید.

این کتاب فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی ترین اسرار را برای شما فاش می کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید بلکه با مهارت ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت تان ضروری هستند تغییر بدهید.این کتاب دارای یک فصل ویژه درباره ارائه سخنرانی های ترغیب کننده تجاری است به شما کمک می کند سریع تر در حرفه تان پیشرفت کنید ، مورد احترام دیگران قرار بگیرید و به بزرگترین اهدافتان برسید.

کتاب حاضر به بررسی راهكارهای خوب «حرف زدن» با دیگران و فن «بلاغت» می پردازد و هنر صحبت كردن و برقراری ارتباط كلامی با مردم در سخنرانی‎ها و محاوره‏ های روزمره را مورد بحث و بررسی قرار داده است. این کتاب دارای دوازده فصل است و نگارنده ابتدا توصیه‏ هایی در مورد حفظ اعتماد به نفس و تسلط ذهنی و از بین بردن ترس از صحبت در میان جمع به خوانندگان می‏ نماید و پس از آن نحوه تسلط یافتن بر سخنرانی در گروه‏های كوچك و كنترل محیط صحبت كردن را بیان می‏كند. وی همچنین روش‎های تبلیغ تجاری و جذب مخاطبان با سخنرانی‎های ترغیب‏ كننده تجاری را آموزش می‏دهد و نحوه برخورد با همه مخاطبان و ارتباط كلامی با آنان را بیان می‏نماید.

مشخصات کتاب

نویسنده:برایان تریسی

مترجم:پروین آقایی

تنظیم و فرآوری: م.تجریشی

 

 

 

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۴
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram