telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربر
راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربروایبر و سایر نرم‌افزارهایی که در ظاهر کاربردی هستند در باطن اطلاعات کاربران میلیونی خود را در اختیار شرکت‌های مختلف قرار داده و از این طریق کسب درآمد می‌کنند.

راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربر

 

وایبر؛ نرم‌افزاری که مجانی کار می‌کند!

اما سئوالی که ذهن را به خود مشغول می‌کند این است که درآمد این نرم‌افزارها از کجا تامین می‌شود؟

کریمی در این زمینه می‌گوید “منبع درآمدی این برنامه‌ها مخاطبی است که جذب می‌کنند؛ فرض کنید شما برنامه‌ای دارید که دارای 450 میلیون کاربر است، ارزش ذاتی این شبکه، کاربران آن است”.

راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربر

 

این کارشناس مخابرات تاکید کرد ” ابزارهای داده‌کاوی روی اطلاعاتی که مشتریان در این شبکه رد و بدل می‌کنند، اطلاعات مختلفی را به دست می‌آورند؛ مثلاً می‌گویند بحث امروز در حوزه فلان محصول تکنولوژیک است، این‌ها ارزش‌گذاری می‌شود و به شرکت‌هایی که علاقه دارند این اطلاعات را داشته باشند فروخته می‌شود”.

 

 

این موضوع که ott player بر روی اطلاعات داده‌کاوی کرده و گزیده‌ای از آنها را به شرکت‌ها می‌فروشند امری بدیهی است، چرا که در غیر این‌صورت، علاوه بر اینکه آنها سودی نکرده‌اند، قادر به پرداخت هزینه سنگین طراحی نرم‌افزار و یا کرایه سرور نیز نخواهند بود!

 

کارشناس امنیت در فضای مجازی معتقد است “برای تولید کننده یک نرم‌افزار هزینه‌های زیادی وجود دارد و همچنین پهنای باند گسترده‌ای را از سرورهای تولید کننده این قبیل نرم‌افزارها اشغال می‌کند”.

 

راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربر

در مقابل چه تضمینی وجود دارد که در میان خریداران اطلاعات ما افراد سودجو که قصد تخریب امنیت ما را دارند حضور نداشته باشند؟

 

 

 

کمالیان تاکید می‌کند “اطلاعات مکالمه افراد، در ابتدا روی سرورها قرار می‌گیرد و مسلماً اطلاعات را برای همیشه در سیستم‌های خود محفوظ خواهند داشت”.

 

 

 

کریمی در خصوص امکان جلوگیری از سرقت اطلاعات کاربران این نرم‌افزارها گفت ” این اطلاعات در جایی رد و بدل می‌شود که بستر آن در خارج از کشور است و زمانی‌که آنها در مرز‌های جغرافیایی ما نیستند نمی‌توانیم قوانین موضوعه خود را به آنها تحمیل کنیم”.

 

 

 

Viber, Whats App, Oovoo و …، کاربردی یا غیرکاربردی، روزانه اطلاعات شخصی میلیون‌ها کاربر را در سرورهای خارج از کشور ذخیره کرده و آنها را به وقت مناسب به ارگان‌های مختلف به فروش می‌رسانند؛ این تنها راه درآمد این نرم‌افزارهاست.

 

 

 

گفتگوی هر دو نفر در وایبر، هزینه‌‌ای بالغ بر 2 میلیون تومان برای شرکت سازنده دارد و این در حالی است که این شرکت از شما هیچ هزینه‌ای اخذ نمی‌کند.

 

 

 

 ویدیویی از راههای کسب درآمد وایبر از 450 میلیون کاربر

 اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : یکشنبه ۱۳۹۳/۲۰/۰۷
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram