telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
مدل کارت دعوت عروسی |سری ۱

 جدیدترین مدل های کارت دعوت عروسی

مدل کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی، معمولا اولین چیزی است که مهمانان شما از مراسمتان می‌بینند و به خاطر می‌سپارند، بنابراین اگر موقع انتخاب کمی بیشتر وسواس به خرج دهید و از خلاقیت و سلیقه تان استفاده کنید، قطعا ضرر نمی‌کنید. اگر می خواهید با فوت و فن خرید کارت عروسی آشنا شوید، با ما همراه شوید.

 

 

این روزها اگر گذرتان به مغازه‌های فروش کارت دعوت افتاده باشد، حتما با انواع اقسام کارت‌ها در رنگ‌ها و طرح‌ها و حتی جنس‌های مختلف روبرو شده‌اید که زمین تا آسمان با کارت‌های دعوت یکی دو دهه قبل فرق دارد. بچه‌ که بودیم کارت دعوت‌ها یا سفید بودند یا صورتی و گلبهی و چند خط شعر با حرف نستعلیق رویشان نوشته شده بود و اگر عروس و داماد خیلی سلیقه به خرج داده بودند، چند سانت تور و روبان هم به آن اضافه شده بود، اما امروز نه فقط می‌توانید دعوت نامه عروسی‌تان را روی چوب حک کنید و به دست مهمانانتان برسانید، بلکه با کمی صرف وقت و خلاقیت از چند متر پارچه هم می‌توانید به یک کارت دعوت زیبا و هیجان انگیز برسید.
کارت دعوت عروسی، معمولا اولین چیزی است که مهمانان شما از مراسمتان می‌بینند و به خاطر می‌سپارند، بنابراین اگر موقع انتخاب کمی بیشتر وسواس به خرج دهید و از خلاقیت و سلیقه تان استفاده کنید، قطعا ضرر نمی‌کنید. 

 

 

 

از کجا بخریم؟
چند قدم مانده به میدان بهارستان، راسته بازار کارت‌های دعوت است. البته اگر پایه تهران‌گردی باشید حتما دیده‌اید که در میدان انقلاب، سر پل امیربهادر و… هم مغازه‌هایی از این دست پیدا می‌شود. اما نبض بازار کارت عروسی حوالی بهارستان می‌تپد. در این راسته ده‌ها مغازه وجود دارد که به صورت انحصاری در زمینه فروش کارت دعوت فعالیت می‌کنند و شما به راحتی می‌توانید با سر زدن به چند تا از آنها، بیشتر مدل‌های جدید روز را ببینید و به کارت دلخواهتان برسید.

 

 

 

از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنیم؟
با یک سرچ ساده در دنیای مجازی به راحتی می‌توانید آدرس سایت‌های عرضه کننده کارت عروسی را در پایتخت و البته شهرهای بزرگی مثل مشهد، شیراز و اصفهان پیدا کنید. این سایت‌ها در اغلب موارد متعلق به فروشگاه‌های بزرگ هستند و عکس، جزییات مدل و قیمت کارت‌های مختلف را در طبقه‌بندی‌های گوناگون روی پایگاه‌ اینترنتی‌شان قرار داده‌اند. جستجو در این سایت‌ها شما را با مدل‌های مختلف طراحی کارت، شعرها یا متن‌هایی که روی کارت دعوت نوشته می‌شود و البته بسته‌بندی‌های متنوع آشنا می‌کند. بعضی از این سایت‌ها امکان خرید اینترنتی را هم برای مشتریانشان فراهم کرده‌اند، اما بهتر است دور این کار را قلم بکشید چون تجربه نشان داده که در مورد سفارش کارت عروسی ، نمی‌شود روی عکس کارت حساب کرد و بهتر است که عروس و داماد انتخابشان را از نزدیک ببینند تا بعد از چاپ شدن کارت، از نتیجه کار، شاخ درنیاورند!

 

کارت دعوت عروسی

چند مدل کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت دعوت عروسی

کارت عروسی

کارت عروسی

 

اطلاعات پست
نویسنده : saeedeh
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۳/۲۰/۰۳
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram