telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
نکاتی درباره لباس دامادی

نکاتی درباره لباس دامادی

دنیای مد و زیبایی بولور » مراسم عروسی رویدادی مهم است که باید با دقت و توجه بسیار با آن برخورد کرد. لباسی که در روز عروسی‌تان می‌پوشید نقش مهمی را ایفا می‌کند. اگر لباس عروسی شما رسمی و متناسب نباشد، باعث احساس کم‌رویی و ناامیدی می‌گردد. یک تناسب زیبا و یک لباس رسمی متناسب با اندام، به شما اعتماد به نفس می‌دهد. لباس رسمی نشان‌دهنده میزان ارج نهادن به یک موقعیت خاص است و خاطره خوبی در ذهن بر جای می‌گذارد.

 لباس دامادی

همه آقایان به شکل مشابهی آفریده نشده‌اند و نوع مشابهی از تناسب را دوست ندارند، این یک واقعیت است. کت و شلوار رسمی در واقع به سه روش متفاوت برش داده می‌شود و هر کدام از آنها به نوعی متناسب هستند. این سه روش به شرح زیر می‌باشند:

 

 

برش کلاسیک

نکاتی درباره لباس دامادی

نتیجه این برش، یک کت و شلوار رسمیِ سنتی ( تاکسیدو ) می‌باشد. برش آن کامل و معمولا کمی گشاد می‌باشد. این مدل به اندازه کافی برای هر نوع بدن، بزرگ و آزاد می‌باشد و انتخابی بسیار کلاسیک و ماهرانه است.

 

 

برش مدرن

نکاتی درباره لباس دامادی

امروزه بیشتر مدل‌های کت و شلوار رسمی با برش مدرن دوخته می‌شوند. این برش باریکتر از برش کلاسیک است، اما هنوز فضای کافی برای سازگار شدن با هر نوع ترکیب بدنی را دارد. این نوع برش نسبت به کت و شلوار رسمی سنتی ( تاکسیدو )، در اطراف دنده‌ها تنگ‌تر است و حلقه آستین برای بهبود دامنه حرکت دست و راحتی، بالاتر می‌رود. برای اکثر آقایان، یک کت و شلوار رسمی با برش مدرن توازن خوبی ایجاد می‌کند.

 

 

برش اندامی

نکاتی درباره لباس دامادی

این مدل حتی نسبت به کت و شلوار رسمی در برش مدرن، تنگ‌تر می‌باشد و در اطراف قفسه سینه جذب‌تر است. این مدل بیشترین استفاده را در میهمانی رسمی دارد و برای مدت‌‌ها استایل محبوب میهمانی‌های رسمی بوده است. این برش همچنین بهترین گزینه برای افراد لاغر و کسانیکه اغلب مشکلاتی برای یافتن لباس کاملا متناسب با اندام خود را دارند، است.

 

 

 

hacoupian.net

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : یکشنبه ۱۳۹۴/۲۴/۰۳
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram