telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
با برند لباس زنانه روی فریک هالستون Frowick Halston آشنا شوید

با برند لباس زنانه روی فریک هالستون Frowick Halston آشنا شوید

 

برند لباس زنانه روی فریک هالستون

 

 

بهتر است او را به نام هالستون بشناسیم و البته دنیا هم اورا به این نام می شناسند. او در سال 1932 متولد شد. طرح های او به خاطر استفاده زیبا و دقیق او از پارچه های ابریشمی بوده و البته تنوع در طراحی مایو برای بانوان یا همان کلسیون تابستانی او نیز بسیار موفق بوده و لباس های شب او مورد توجه بسیاری از نوجوانان نیز قرار گرفت.

 

هالستون از سال های اولیه نوجوانی بسیار علاقمند به مد و لباس بود که اولین طراحی او در سنین نوجوانی کلاه بود و در آن زمان بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفت. او پس از اتمام دوران تحصیل در دبیرستان وارد دانشگاه ایالت ایندیانا شد اما هالستون تحصیلات خود را در این دانشگاه به اتمام نرساند و سریع به یک مدرسه هنری شبانه در شهر شیکاگو رفت و در همین زمان بود که خلاقیت وی باعث پیشرفت چشمگیرش در این زمینه شد.

 

علاقه شدید هالستون  به این هنر باعث شد تا تمام وقت خود را صرف تمرین و طراحی جدید لباس ها یش کند. در همین زمان بود یک روزنامه در شیکاگو از او مطلبی را به چاپ رساند و همین امر اولین پله ترقی او قرار گرفت و توانست بعد از آن در سال 1957 اولین بوتیک خود را افتتاح کند در همین زمان بود که او تصمیم گرفت اسم خود را مخفف کند.
دومین پله ترقی هالستون ورود به شرکت سیب بزرگ بود که همین امر با عث بیشتر شناخته شدنش شد وی در این شرکت شروع به طراحی کلاهای زنانه کرد. آشنایی او با جکی کندی کلید موفقیت او در امریکا بود و شهرتش دو چندان شد آشنایی هالستون با کندی باعث شد که آن خانواده از طرح های خاص او حتی در مراسم های بسیار مهم رسمی خود استفاده کنند که این مورد باعث حرکت سریع او به سوی موفقیت شد.

 

 

هالستون در کارنامه کاری خود در دهه هفتاد میلادی طراحی لباس کادر پروازی یک شرکت هوایی در امریکا را دارد و البته رنگ سیاه و سفید نیز در برند کاری او بسیار مشهود بود او در اوج موفقیت خود با یک اتفاق ناگوار به زیر افتاد اعتیاد او به مواد مخدر و همچنین بیماری ایدز باعث اخراجش از شرکت شد و دیگر حضوری در این زمینه نداشت دو در دوران بیماری ودر شرایطی بسیار ناگوار در سال 1990 میلادی از دنیا رفت.

.

برند لباس زنانه روی فریک هلستون Frowick Halston

برند لباس زنانه روی فریک هالستون Frowick Halston

برند لباس زنانه روی فریک هلستون Frowick Halston

برند لباس زنانه روی فریک هالستون Frowick Halston

برند لباس زنانه روی فریک هلستون Frowick Halston

برند لباس زنانه روی فریک هالستون Frowick Halston

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : یکشنبه ۱۳۹۳/۳۰/۰۶
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram