telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
ایده های زیبا و خلاق برای دکوراسیون پاییزی خانه های شما

به گزارش اخبار دکوراسیون و چیدمان بولور؛ رنگ های زرد و نارنجی و قرمز در کنار هم منظره هایی می سازند که فقط دو یا سه ماه در سال می توان از جذابیتشان بهره برد. پس چه بهتر که این زیبایی و هیجان را داخل خانه هم بیاوریم و از آن برای تزئینات فصلی خانه خود بهره بگیریم.

ایده های زیبا و خلاق برای دکوراسیون پاییزی خانه های شما

برای دکوراسیون پاییزی با عناصر طبیعی، بیرون بروید و انواع گیاهان و گل های زیبا را پیدا کنید و شاخه ای از آنها را بچینید و به سلیقه خود و البته در هم و شلوغ در کنار هم قرار دهید.

دکوراسیون پاییزی با استفاده از کدو تنبل و برگ درختان

دکوراسیون پاییزی برای ویلا و خانه های بزرگ

نمونه ای از ایده های زیبا برای داشتن خانه ای آرامش بخش برای پاییز شما

در فصل پاییز کاج را در هر کجا می توانید بیابید. و با استفاده از کاج و گل بوته های پاییزیو رنگ آمیزی آنها مانند شکل بالا برای تزیین راه پله ها استفاده نمایید.

ذرت های خشک شده را می توانید رنگ آمیزی نمایید و با مخلوط ذرت ها با بوته های گل گندم و قرار دادن آن در یکی از ظروف بوفه مانند شکل بالا دکوراسیون و چیدمان میز خود را تغییر دهید. و سمبل مهربانی در خانه ی خود داشته باشید.

در فصل پاییز با استفاده از ظروف و تابلوهای دیواری با رنگ بندی های زرد و نارنجی و قرمز پاییز را وارد اتاق خواب خود نمایید و زندگی رویایی داشته باشید.

با قرار دادن کدو تنبل ها در کنار گلدان های اطراف و راه پله به خانه ی خود حس پاییزی ببخشید.

استفاده از رنگ های پاییزی در ورودی خانه زیبایی پاییز را نثار خانه ی خود کنید.

با استفاده از میوه های پاییزی و رنگ آمیزی آنها می توانید به دکوراسیون و چیدمان روی میز نهار خوری و آشپز خانه خود جلوه ی زیبایی از پاییز ببخشید.

رنگ برگهای پاییزی بخش جاویدانه ی پاییز می باشد می توانید با استفاده از هنر خلاقیت خود و تزیین این برگها و قرار دادن آنها در قاب های کوچک و سپس با نصب در دیوار های خانه اثری زیبا خلق کنید.

اگر کار با برق را بلد هستید می توانید با بوته های پاییزی و نیز چسب و سیم و اشکالی شبیه کدو حلوایی درست کنید و با قرار دادن یک و یا چند لامپ داخل آن از آباژور های ساخته شده توسط خودتان برای دکوراسیون پذیرایی و یا اتاق خواب استفاده نمایید

کدو تنبل و یا همان کدو حلوایی یکی از نمادهای پاییز است. چند عدد از آنها که رنگ روشن دارند را در اندازه های نه چندان متفاوت انتخاب کنید و با اسپری رنگ، آنها را به رنگ های روشن پاییزی رنگ کنید. تا رنگ خیس است، پودر براق کننده یا پودر صدفی روی آنها بپاشید تا کدوها شیک و لوکس و زیبا جلوه کنند.

نمونه دکوراسیون های پاییزی

با حلقه گل روی در کمی خلاقیت به خرج دهید، روی آنها اسپری براق کننده بزنید و با یک روبان پهن آن را از در آویزان کنید.

چند شاخه با گل ها و برگ های خوش‌رنگ و متنوع را از درختان پاییزی بچینید و داخل گلدان های زیبا قرار دهید.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : شنبه ۱۳۹۳/۲۴/۰۸
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram