telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
سحر قریشی دل شکسته از حسادت ها

در این مطلب به دلشکستگی ها و حسادت در اینستاگرام سحر قریشی می پردازیم.

سحر قریشی دل شکسته از حسادت ها

saharghoreyshi1366

به گزارش بولور: چنانچه از اینستاگرام خانم سحر قریشی دیدن نمایید در مطالبی که به اشتراک می گذارد بیانگر این می شود که عده ای از مردم دلش را شکسته اند و کامنت های خیلی از مردم اذیتش می کند، شاید هم حق داشته باشد در بازدیدی که از پیج ایشان داشتیم فحش و ناسزا های زیادی به چشم می خورد.

 

گویا خانم قریشی فکر می کنند عده ای از مردم  در موقعیتی که وی قرار دارد، موفقیت و زندگی او خیلی حسادت می ورزند، این را می توان در مصاحبه ها و مطالبی که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد به وضوح دید. برای مشاهده مصاحبه از اینجا و تصاویر سحر قریشی به اینجا مراجعه نمایید.

 

 

سحر قریشی

 

در زیر نوشته های خانم قریشی را که به اشتراک گذاشته بخوانید، و دلیل اینکه اسکرین شات از پیج ایشان درج ننموده ایم نظرات توهین آمیزی بودند که به چشم می خورد.

 

مثلا زیر یکی از عکس هایش چنین نوشت :

کاش یادمان بماند با شکستن دل دیگران ما خوشبخت تر نمى شویم.

 

و در پست دیگرش نوشته :

شاید لحظه اى دیگر نباشیم …..
پس …..
مراقب دل شکستن هایمان باشیم…..
شاید وقت نداشته باشیم که به او آرام بگوییم
حلالمان کند.

 

و پست بعدی نوشت :

زن است دیگرحسش راباموهایش نشان میدهد
حالش خوب باشدموهایش رارهامیکند
غمگین که باشدبا کش دارش میزند
باحوصله که باشد میبافد ومیاراید
عصبانی که باشدجمعش میکند
دلش که بشکند اولین چیزی که اضافیست موهایش هستند

امیدوارم همیشه موهایتان رهاباشد.

 

در بعدی نوشته است :

ﻫﺮﮔﺰ ب ﮐﺴﯽ ﺣﺴﺎﺩﺕ ﻧﮑﻦ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻧﻌﻤﺘﯽ ک ﺧﺪﺍ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺍﺩﻩ …
ﺯﯾﺮﺍ ﺗﻮ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ چ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ …
ﻭ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﻣﺒﺎﺵ ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮔﺮﻓﺖ …
ﺯﯾﺮﺍ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ چ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ …
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺷﺎﮐﺮ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺑﮕﻮ …
خداوندا سپاسگزارم.

 

و در پست دیگری چنین نوشت :

ﯾﺎﺩﻣــﺎﻥ ﺑﺎﺷـﺪ ، ﺑـﺎ ﺷﮑﺴـﺘﻦ ﭘـﺎﯼ ﺩﯾـﮕﺮﺍﻥ ، ﻣـﺎ ﺑﻬﺘـﺮ
ﺭﺍﻩ ﻧﺨـﻮﺍﻫﯿﻢ ﺭﻓــﺖ … !
ﮐﺎﺵ ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﻤﺎﻧﺪ ﺑﺎ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﺩﻝ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﺎ
ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﺗﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯾﻢ …
ﮐﺎﺵ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ ﺍﮔﺮ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺷﮏ ﮐﺴﯽ ﺷﻮﯾﻢ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎ ﺍﻭ
ﻃﺮﻑ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﯼ ﺍﻭ ﻃﺮﻓﯿﻢ …
ﻭ ﮐﺎﺵ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﺪ !

 

و مجددا نوشت :

یادمان باشد با شکستن پاى دیگران
ما بهتر راه نخواهیم رفت….
رفقاااا 🚩 بالاست

 

و در نهایت نوشت:

هر چى فکر میکنم چى بنویسم که هم حرف دلم باشه هم با ادب هیچ کلمه اى به زبونم نمیاد فقط میتونم به اون آدمهایى که فقط هستن تو این دنیا که باشن و زحمت انسانیت رو هم به خودشون نمیدن بگم بى شعوریشون براى من اهمیتى نداره اگه گاهى بعضى از پستهامو پاک میکنم به حرمت دوستهاى واقعیمه آخه بعضیاشون کوچیکن و هنوز معنىِ خیلى حرفهارو نمیدونن🙏از خداى بخشنده و مهربون میخوام که به دل این بندهاشم نگاه کنه و قلب سیاهشون رو با نور الهى روشن کنه 🙌

 

ناگفته نماند پیج های این بازیگر موفق در شبکه های اجتماعی یکی از جنجالی ترین صفحات می باشند. و کامنت های توهین آمیز زیادی به چشم می خورد، حتی خودش نیز اقرار می کند در مصاحبه ای که با سایت ریتم زندگی داشته است می توانید از اینجا ببینید.

 

در پایان :

دلیل این همه کامنت های جنجال بر انگیز چی می تونه باشد؟ زیبایی، آرایش غلیظ، محکوم به بدحجابی، سیگار کشیدنش که مخفیانه فیلم برداری شده و در یوتیوب انتشار داده شده، رقیب، دشمنی، و یا اینکه که خودش با نشان دادن حساسیتش به این موارد دامن زده است.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : دوشنبه ۱۳۹۴/۱۵/۰۴
دیدگاه

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “سحر قریشی دل شکسته از حسادت ها”

 1. تارا گفت:

  آخی نکنید این کارارو اخه طفلی دلش میشکنه. !!!!

 2. سارا گفت:

  میبینید دوستان بی فرهنگی ملت عزیزمان تا کجا رسیده ؟ جای اینکه به فکر پیشرفت و تعالی فرهنگ ایرانی (و در کنارش آنهایی که ادعای مسلمونی دارند) اسلامی باشیم چطور با آبرو و شخصیت و احساسات هموطنمون بازی میکنیم! چرا دلمون برای خارجیا میسوزه ولی در مورد خواهر و برادر هموطن اینطور بیرحمانه برخورد میکنیم؟

 3. Aftab گفت:

  با ارادت به سحر قریشی عزیز بقدری ساده با تمام دل شکستگی که نمیدونم بقول خودت چی گیرشون میاد بسیار زیبا گفتی و این یادمون باشه عبارتیه که اغلب هنرمندان شعر , کتاب و… بکار میبرن . متاسفم فقط. اما نازنین هنرمندی اینکه رو ندی و رها باشی برازنده ترینه برات . یاد یک عزیز ی افتادم که خب تو عالم هنره و برای تشکر با پوزش بسیار از فیس بوک عزیز , برای حدود شاید ۲ یا ۳ هفته و با توضحیاتش که چرا وارد شده از این آدم عادی نگذشتن با توهین و…. دلخوری از سایت فیس بوک اصلا” نداره و مودبانه سکوت میکنه در برابرشون و اینکه : عزیزان خدا نگهدارتون اینجا جای من نیست . بقول سحر عزیز رها شد با غم های بسیار ی که داشت اومد زندگی رو دوباره مرور کنه . .. و عجب صبوری و وقار خاصی حرفای سحر بدلم خوش نشست که یادعزیزی منو انداخت . پس وقتی مثلا” در رانندگی یا… یک دفعه میخوان همدیگه رو بکشن بدترین الفاظ رو زبونشون میاد چه انتظاری داری که با یک هنرمند اینگونه برخورد نکنن . امیدوارم همیشه بدرخشی و خورشید زندگیت غروب نشه و موهات رها . رهایی به معنای عمیقش که دنیا داره براش می جنگه . اتفاقا” تو برنده ای و برازنده . از سایت محترم بسیار سپاسگزارم که اجازه دادند من نیز به نوع خود بخوونم و چیزی بگم اگر این هنرمند خوب شاید ببینه . خدایا ما رو به راه راست هدایت کن و به حال خود وا مگذار . آمن

 4. Aftab گفت:

  دراسپام بود تشکر و امیدوارم تا وقتی هستیم بهم یاری و ارج بزاریم والا زمان مرگ بی فایده است . سحر عزیز مواظب باش تکرار شد رهاباشی . ممنون از شما عزیزان

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram