telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
انتشار عکس رتوش‌نشده سیندی کرافورد جنجال به پا کرد
سیندی کرافورد,عکس رتوش‌نشده, جنجال

سیندی کرافورد در مراسم گلدن گلوب امسال. از زمانی که عکس های سیندی کرافورد برای اولین بار روی جلد مجله ای رفت بیش از سه دهه می گذرد

 

گزارش بی بی سی از انتشار عکس رتوش نشده ای از سیندی کرافورد، هنرپیشه ۴۸ ساله آمریکایی، واکنش بسیاری را در فضای مجازی برانگیخته است.
گزارش‌های اولیه حاکی از این بود که این عکس یکی از مجموعه عکس های این هنرپیشه معروف است که قرار است بدون رتوش در شماره جدید نشریه ماری کلر منتشر شود.

 
واکنش اولیه کاربران به این عکس رتوش نشده که چین و چروک های پوست خانم کرافورد را نمایان می کند عمدتا تحسین آمیز بود؛ مثلا جیمی لی کورتیس، یکی از بازیگران هالیوود، توییت کرد:
“آفرین سیندی کرافورد! زیبایی حقیقت است و حقیقت زیبایی. این تمام چیزی است که باید بدانیم.”
کاربر دیگری توییت کرد: “به خاطر اینکه سیندی کرافورد اصرار کرده تا عکس هایش بدون رتوش منتشر شوند، او را بیش از پیش دوست دارم.”
اما وقتی داستان اصرار سیندی کرافورد برای انتشار عکس های بدون رتوش او در اینترنت انتشار گسترده ای پیدا کرد، مجله ماری کلر توضیحی را منتشر کرد: عکس که در دسامبر ۲۰۱۳ برای انتشار در ماری کلر ویژه مکزیک و آمریکای لاتین برداشته شده، در واقع لو رفته است.
اصلاحیه ماری کلر توفان دیگری در اینترنت به راه انداخت اما این بار با رویکردی متفاوت؛ و سندی کرافورد دیگر شجاع و قهرمان “واقع نمایی” نبود.
لسلی گودمن، کارشناس عکس، نوشت: حالا که می دانم این عکس لو رفته، واکنشم به آن تغییر کرده است. وقتی فکر می کردیم عکس بدون رتوش عمدا منتشر کرده موضوع فرق می کرد. ما فکر کردیم او عکس را برای این منتشر کرده که بگوید من هم بی نقص نیستم.

 
اما جز واکنش منفی، انتشار عکس که بدون اجازه سیندی کرافورد بوده باز هم موضوع رعایت حریم خصوصی افراد،‌ بخصوص چهره های سرشناس، را به میان آورد.

جسیکا والنتی، از نویسندگان روزنامه بریتانیایی گاردین، توییت کرد:

“در هم شکستن زیبایی استاندارد غیرواقعی کاری شریف است اما نباید به قیمت تجاوز به حریم خصوصی یک زن انجام شود.”

 

 

خانم سیندی کرافورد هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده است.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : جمعه ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram