telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
بیوگرافی ناجیه غلامی مجری بخش فارسی خبری تلویزیون BBC

بیوگرافی ناجیه غلامی مجری بخش فارسی خبری تلویزیون BBC – بی بی سی فارسی

بیوگرافی ناجیه غلامی

“ناجیه غلامی”

 

ناجیه غلامی یکی از مجریان افغان بخش خبری تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی است. ناجیه غلامی در سال ۱۹۸۱ میلادی در افغانستان متولد شد و به همراه والدینش در سن سه سالگی به شهر مشهد مهاجرت کرد. وی اولین‌بار در ۲۰۰۱ حرفهٔ خبرنگاری را به‎عنوان گزارشگر بی‌بی‌سی در شهر مشهد شروع كرد.

 

 

ناجیه نخستین کسی بود که موفق شد مجوز رسمی خبرنگاری را از دولت ایران جهت کار در بی‌ بی‌ سی اخذ کند. سپس او به بریتانیا مهاجرت نمود و از زمان شروع به کار بخش فارسی بی‌بی‌سی در ۱۴ ژانویه ۲۰۰۹ به مجری‌گری در بخش‌های خبری پرداخت.

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : سه شنبه ۱۳۹۳/۱۵/۰۷
دیدگاه

دیدگاه برای مطلب “بیوگرافی ناجیه غلامی مجری بخش فارسی خبری تلویزیون BBC”

  1. خانم جعفری گفت:

    وقتی خبر امروز در مورد ازادسازی تکریت و بیرون کردن شیعیان از تکریت به قول شما به خاطر غارت خانه ها را شنیدم ، نفرت از شیعه رو تو چشمانت دیدم .خانم ناجیه غلامی تا حالا برام سوال بود که چرا اخبار کشور خودم همه ی خبرها رو پوشش نمیده و بعضی خبرها رو سانسور میکنه اما امروز فهمیدم که کار درستی میکنه شما قصدتون تفرقه انداختن بین شیعه و سنی و خیلی چیزای دیگه هست لعنت بر شما و همه ی همکاران وطن فروشتان .
    دوستان مسلمان سنی در سراسر دنیا ، امروز دلم شکست از اینکه تمام مدتی که داعش شما را ازار میداد من و دوستان دیگرم که شیعه هستیم تمام مدت برای شما دعا کردیم از اسارت و شهادت شما به خشم امدیم و با پیروزی شما خوشحال شدیم اما اگر این خبر واقعیت داشته باشد که به شیعیان در عراق بی احترامی شده وای بر افترا زنندگان
    خداوندا همه را به راه راست هدایت کن و نفرینت بر کسانی که هیزم کش اتشند .

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram