telegram booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
دانلود تقویم گوگل برای اندروید /بهترین تقویم اندرویدی

بولور – دانلود تقویم گوگل برای اندروید – یک وجه اشتراکی هست ما بین گوگل و اپل، اینکه همیشه ساده، زیبا، کاربردی و لوکس هستند.

بی شک وقتی نام گوگل روی هر اپلیکیشن و نرم افزاری باشد. یقین پیدا می کنیم که بهترین است. و تقویم اندرویدی گوگل هم که به تازگی عرضه شده از این قاعده مستثنی نیست. و می توان لقب بهترین تقویم اندرویدی را به آن نسبت داد.

تقویم گوگل

 

تقویم گوگل از زبان فارسی پشتیبانی می کند، طراحی زیبایی دارد، کار با این نرم افزار ساده تر و دلپذیرتر است. این برنامه همه ی رویداد هایی که در برنامه inbox وجود دارد را به صورت خودکار به تقویم اضافه می کند. جهت اضافه کردن یک رویداد جدید برنامه به شما پیشنهاد هایی می دهد که سبب شده کار با این تقویم ساده تر باشد،مثلا در هنگام تایپ رویداد نام دوستان شما را پیشنهاد می دهد.  و همچنین مکان هایی را که می خواهید اضافه نمایید بر اساس نزدیک بودن به شما پیشنهاد می دهد. اگر از فیس بوک و بقیه شبکه های اجتماعی در گوشی خود استفاده می نمایید تولد دوستان شما را یادآوری می کند و همچنین می توانید از طریق این تقویم تولد دوستان خود را تبریک بگویید. هم بوسیله فیس بوک و هم از طریق جیمیل.

 

یک نکته جالب برای متاهل ها که در بخاطر سپردن سالروز تولد مشکل دارند. چنانچه از این تقویم استفاده نمایید دیگر روز تولد همسرتان را فراموش نخواهید کرد. 🙂

 

در کل همه ی نرم افزارهای گوگلی مانند خود google.com بسیار هوشمند می باشند و خود شما همواره تجربه کرده اید و بیشتر از این توضیحی لازم نمی بینم. این تقویم را در لینک زیر و از وب سایت بولور دانلود نمایید.

 

در ویدیوی زیر با امکانات تقویم گوگل بیشتر آشنا شوید

لینک وب سایت تقویم گوگل

– دانلود از گوگل پلی   –     حجم 14.60 مگابایت

– دانلود با لینک مستقیم –  حجم 14.60 مگابایت

اطلاعات پست
نویسنده : ادمین
تاریخ پست : جمعه ۱۳۹۳/۱۴/۰۹
دیدگاه

Telegram Channel: @booloor ,کانال بولور , کانال تلگرام ,کانال ,تلگرام , بولور
موضوعات اصلی

تبلیغات

khabar

عضو خبرنامه شوید:

ایمیل خود را وارد کنید:

آخرین نوشته ها
مطالب پیشنهادی
بازار
برچسبها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Instagram